Політичний експерт розповів на яку категорію виборців зосередились кандидати у президенти

Політолог Олександр Антонюк поділився власними спостереженнями про рекламні повідомлення кандидатів у президенти, що спрямовані на одну електоральну групу. 

Про це він вчора розповів у коментарі журналістам Syla.news:
“З того, що я бачу і з того, що підказує практичний досвід: на населення більш патерналістичного настрою, як я це підсумовую, на ліво-центричну електоральну групу. Ми можемо подивитись на рекламні повідомлення деяких кандидатів,  що зараз починають вимальовуватися, є акценти на побутові питання: ціни на газ, субсидії, заробітна плата…
І дуже мало кандидатів, у тому числі й президент, які декларують питання ринкових відносин. А це дещо інша цільова аудиторія і електоральна група. Саме тому ми маємо такий перекіс.
А та соціологія, що є, демонструє ті чи інші результати, це показник електоральних вподобань, але ще є не є показовим з позицій репрезентативності чому? Тому що є конкретна електоральна група ліберальних і консервативних поглядів, вона не представлена у своїй масі тими чи іншими політичними силами, які сьогодні зайняли активну медійну кампанію.”

Зазначимо, що вчора у Львові провели панельну дискусію “Чому студенти ігнорують вибори?”, де Олександр Антонюк був одним зі спікерів.

452 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up