McDonald’s подав до суду на українського виробника попкорну

Американська корпорація McDonald’s, яка є власницею найбільшої у світі мережі закладів швидкого харчування, позивається до української компанії «Асканія-Трейдинг». Американці вимагають заборонити випуск продукції під брендами Mc’Corn і McCorn.

Про це повідомляє Liga.net.

Натомість у McDonald’s не розповідають про причини позову, посилаючись на конфіденційність інформації. Однак, експерти припускають, що фастфуд-гіганта незадоволений префіксом Mc в назві української торгової марки.

У «Асканія-Трейдинг» стверджують, що Mc’Corn – їхній власний бренд та мають документальне підтвердження цього. Під цим брендом разом із данською Popz Holding LLC компанія випускає попкорн для мікрохвильовий печей.

При цьому «Асканія-Трейдінг» вимагає визнати недійсним рішення Апеляційного палати від про визнання загальновідомим знака Mc з червня 2009 року (справа № 910/13209/18). На думку компанії, рішення порушує її права та ухвалене з неповним вивченням обставин.

Відомо, що справа McDonald’s проти «Асканія-Трейдинг» перебуває в суді вже третій місяць, але підготовче засідання постійно переносять.

На думку юристів, шанси виграти справу у McDonald’s невеликі. Адвокат, керуючий партнер Suprema Lex Віктор Мороз зазначає, що справді Mc’Corn і MacCorn схожі на McDonald’s. Однак, за такою логікою McDonald’s може намагатися заборонити і MacBook від Apple.

При цьому, крім експертизи самого бренду, фахівці звертають увагу і на необхідність дослідити питання терміну позовної давності, адже свідоцтва на Mc’Corn і MacCorn були видані в Україні ще 10 років тому.

Syla.news

131 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up