Літак, що не літає хочуть продати: Як-42Д вкотре виставили на аукціон

Державна виконавча служба виставила на торгах OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) літак ЯК-42Д державного підприємства «Львівські авіалінії», яке заборгувало працівникам зарплату.

Про це сьогодні повідомив відділ інформаційно-аналітичної роботи Головного управління юстиції України у Львівській області.

На виконанні в Залізничному відділі держаної виконавчої служби міста Львів перебуває зведене виконавче провадження, де боржником є Державне авіапідприємство «Львівські авіалінії». До його складу входять також три виконавчі провадження про стягнення заробітної плати на загальну суму 5 315 948 гривень.

У ході примусового виконання державними виконавцями з системи електронних торгів арештованим майном ДП «СЕТАМ»  реалізовано три автомобілі: ГАЗ 310290, ЗІЛ-133ГА, ГАЗ 322132.

Державні виконавці відділу описали літак Як-42Д. Його державний та реєстраційний номер – UR-42369.  З метою визначення вартості майна боржника призначили суб’єкта оціночної діяльності.

8 листопада 2018-го року на адресу ГТУЮ у Львівській області надійшов звіт про оцінку літака Як-42Д, який належить Державному авіапідприємству «Львівські авіалінії». Згідно звіту оцінювача вартість майна становить 302 442 грн.

19 листопада 2018-го року працівники Виконавчої служби Львівщини відправили Державному підприємству “СЕТАМ” заявку на продаж літака Як-42Д. Відтак торги призначено на 12 грудня 2018-го року. Номер лоту 317135.

У базі даних “OpenMarket” зазначено, що цей літак є повністю розкомплектованим і представляє собою фактично голий планер.

Виготовлення літака ЯК-42Д датується 1989 роком. Його довжина – 36 метрів, розмах крил – близько 35 метрів, висота – майже 10 метрів. Термін експлуатації добіг кінця в кінці 2010-го року.

На літаку відсутня допоміжна силова установка. Літак не укомплектований двигунами Д-36. Приладове, авіаційне, гідравлічне та радіоелектронне обладнання літака відсутні. У пілотській кабіні немає крісел для пілотів, штурвалів, каркасу мотопульта, приладових та шумозахисних панелей, аварійно-рятувального та м’якого обладнання кабіни екіпажу. У пасажирському салоні відсутнє побутове обладнання, комплект крісел, аварійно-рятувальне обладнання та килимове покриття.

Літак не може бути допущений до подальшої експлуатації, через відсутність всіх необхідних агрегатів та вузлів.

Syla.news

274 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up