"Обласній владі варто задуматись куди працевлаштувати працівників райдержадміністрацій після створення ОТГ", – експерт

“Обласній владі варто задуматись куди працевлаштувати працівників райдержадміністрацій після створення ОТГ”, – експерт

Eксперт зі стратегічного планування і економічного розвитку під час інтерв’ю в інформаційному просторі Syla.news звернув увагу на ризик кадрової проблеми у тих районах, де вже засновані об’єднані територіальні громади покривають всю площу району.

Експерт зі стратегічного планування і економічного розвитку Андріан Фітьо зазначив, що на Львівщині є Радехівський район, де дві створені об’єднані територіальні громади (Радехівська і Лопатинська) повністю покривають площу району:

“Важливо аби зараз облдержадміністрація продумувала ті кроки, що мають бути спрямованими на зменшення персоналу тих районних державних адміністрацій, де засновані такі ОТГ, що покривають увесь район, таким чином зменшилось би навантаження на районний і на обласний бюджети. Навіть більше: рано чи пізно об’єднаними територіальними громадами покриється вся територія Львівщини. Що робити з персоналом державних адміністрацій? Експерти підняли це питання. 

Завдяки соціологічному зрізу стало відомо що це переважно жінки, переважно, старші 40 років. Виникне питання працевлаштування цих людей: які ціле життя пропрацювали в апараті, вони звикли виконувати певний клас робіт. Куди дінуться ці люди? Про це також сьогодні слід задуматись. На мій погляд про це повинна думати обласна адміністрація, обласна рада. Мала бути розроблена програма що робити з тими адміністраціями, де район покритий об’єднаними територіальними громадами. Можливо, уже така програма є, але я про неї не чув.”

Повна відеоверсія інтерв’ю – на Yuotube-каналі Syla.news.

Нагадаємо, на 23 грудня заплановані перші місцеві вибори у п’яти об’єднаних територіальних громадах Львівщини. Серед них – Бібрська і Радехівська ОТГ, на посаду голови яких висунуто по сім кандидатур.

Коментувати

665 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up