“Будьте вдячні життю, яке не має кордонів!”: шлях до успіху Ніка Вуйчича

4 грудня всесвітньо відомий християнський проповідник та мотиваційний тренер Нік Вуйчич  відзначає своє 36-річчя.

Ніколас Джеймс Вуйчич народився 4 грудня 1982 року в Мельбурні в сім’ї сербських емігрантів і мав рідкісну патологію: у хлопчика були відсутні руки та ноги, хоч лише частково була одна стопа з двома пальцями, яка у майбутньому допомогла йому навчитись ходити, плавати, кататись на скейті та навіть грати у футбол.

Із самого початку батьки Ніка не знали про патології дитини, адже УЗД не показувало жодних відхилень від норми. Однак, змирившись із таким становищем, вони ставились до свого сина, як до звичайної дитини.

Саме тому все своє життя Нік не визнавав інвалідності, і навчився робити все самостійно.

Однак у 10 років той, кого в майбутньому захочуть наслідувати мільйони здорових людей, твердо вирішив покінчити життя самогубством. Тоді, лежачи у ванній, наповненій водою до країв, збираючись в ній потонути, він як наяву побачив своїх батьків, схилених над власною могилою, тому відмовився від суїциду.

Відмова від самогубства не позбавила підлітка від душевних страждань, але вселила в нього надію на повноцінне життя навіть із синдромом тетраамелії. Нік став посилено тренувати свою єдину кінцівку – крихітну подобу стопи.

Спочатку він відвідував спеціалізовану школу для інвалідів, але коли на початку 90-х в Австралії змінився закон про інвалідів, він наполіг на тому, аби ходити в звичайну школу нарівні з простими хлопцями. Однак через свою особливість йому було тяжко знайти спільну мову з ровесниками, тому він знаходив втіху в щотижневих недільних відвідуваннях церковної школи.

Після цього він вступив в університет Гріффіта в Австралії у 2004 році. Отримавши ступінь бакалавра в галузі фінансів і бухгалтерській справі, Нік Вуйчич став успішним бізнесменом.

Але справжнє задоволення Ніку приносило читання лекцій у в’язницях, лікарнях, дитячих садочках з основною ідеєю: «Більше смійтеся, будьте вдячні життю, яке не має кордонів!». Він став серйозно займатися благодійністю, потім почав писати книги, які швидко перекладали багатьма мовами світу. «Життя без кордонів», «Будь сильним. Ти можеш подолати насильство»,« Любов без кордонів. Шлях до приголомшливо сильної любові» стали бестселерами.

12 лютого 2012 року Вуйчич одружився з Канае Міяхарі – дівчиною, з якою познайомився на одному зі своїх виступів. А вже 14 лютого 2013 року у них народився син — Кійосі Джеймс Вуйчич.

Незабаром, 7 серпня 2015 року у подружжя з’явився другий син Дейан Леві Вуйчич. А у 2017 році на пару чекало нове поповнення – дві донечки-близнючки Олівія та Еллі.

Тим часом Нік об’їздив понад 6о країн, виступаючи у школах, університетах та інших організаціях. Бере участь у телешоу й пише книги.

Зараз він разом із сім’єю проживає в Каліфорнії та щодня мотивує тисячі людей повірити в себе.

Нагадаємо, цьогоріч відомий мотиваційний спікер вже вчетверте завітав в Україну та вперше відвідав Львів.

Наталія Козак, Syla.news

 

 

891 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up