Агрофірма на Бродівщині незаконно видобувала воду

ТзОВ «Броди Агро» завдало державі збитків на більше 90 тисяч гривень.

Про це йдеться на офіційному сайті Державної екологічної інспекції у Львівській області.

На підставі річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) працівниками Державної екологічної інспекції у Львівській області проведено планову перевірку  ТзОВ «Броди Агро». В ході проведення перевірки виявлено факти порушення права державної власності на води та порушення права державної власності на надра, а саме: забір підземних прісних вод із свердловин в селі Шнирів Бродівського району без дозволу на спеціальне водокористування та спеціального дозволу на користування надра.

За результатами проведеної перевірки державними інспекторами видано припис на усунення виявлених порушень, що є обов’язковим до виконання та  нараховано збитки на загальну суму 90 662,57 гривень.

Зазначимо, керівником «Броди Агро» є Олег Міненко, а саме товариство належить ТзОВ «Лани агро» і «Центр дар». Власниками цих ТзОВ є громадяни США і Австрії.

Нагадаємо, минулого тижня стало відомо про порушення природоохоронного законодавства компанією з Яворівського району, що належить братам-народним депутатам Дубневичам.

1378 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up