У Львові стартує ХХV Меморіал Вадима Андрієвського з фехтування

Упродовж трьох днів, 3–5 грудня, Львів прийматиме ювілейний, уже 25-й за ліком традиційний Всеукраїнський турнір з фехтування, присвячений пам’яті заслуженого тренера СРСР, одного із засновників української школи фехтування, колишнього ректора Львівського державного інституту (нині – університету) фізичної культури, професора Вадима Олексійовича Андрієвського.

Упродовж трьох днів провідні мушкетери України на фехтувальних доріжках комплексної спортивної бази «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського (вул. М. Черемшини, 17) визначатимуть кращих в особистій першості змагань з фехтування на шаблях та рапірах серед чоловіків і жінок, повідомляє ldufk.edu.ua.

Меморіал Вадима Олексійовича Андрієвського, який пішов з життя 12-го січня 1994 року, проводиться уже 25-й рік поспіль.

Вперше він відбувся наприкінці 1994 року і з тих пір щороку столиця Галичина приймає провідних вітчизняних мушкетерів, які приїздять до міста Лева, аби не лише поборотися за почесні нагороди, а й вшанувати пам’ять про Людину, яка усе своє життя присвятила вихованню майстрів фехтування світового рівня на усіх видах зброї та підготовці майбутніх тренерів.

Чимало з них разом зі своїми учнями зійшли на медальний подіум чемпіонатів світу і Європи та Олімпійських ігор. Завдяки Олександру про українську школу фехтування загалом і львівську зокрема дізналися у найвіддаленіших куточках нашої планети.

Нагадаємо, що Меморіал Вадима Олексійовича Андрієвського вже багато років включений в офіційний календар Національної Федерації фехтування України, не перший сезон є етапом Кубка України та одним із змагань, результати якого враховуються при відборі до національної і молодіжної збірних команд, які захищатимуть спортивну честь синьо-жовтого прапора на найпрестижніших турнірах світового й континентального рівня.

Syla.news

167 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up