У частині львівського електротранспорту поїздки стали теплішими

У трамваях і тролейбусах увімкнули опалення.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», з початком морозів у львівському електротранспорті увімкнули опалення. Щоправда не у всіх міських трамваях та тролейбусах система опалення перебуває у справному стані. Зокрема від загальної кількості рухомого складу близько 20% трамваїв та 40% тролейбусів мають несправну систему опалення.

Як зазначають у ЛКП «Львівелектротранс» за останній рік вдалося відремонтувати систему опалення у частині тролейбусів та трамваїв у рамках проведення планових капітально-відновлюваних робіт. Також на підприємстві докладають зусиль, щоб якомога швидше відремонтувати решту рухомого складу. У тих вагонах, де система опалення є справною, температура повітря відповідає державним нормам та тримається на рівні +10°С.

Додамо, весною ЛКП «Львівелектротранс» представило стратегію розвитку. У ній передбачено поповнення парку трамваями, що їздили у Берліні.

115 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up