Молодіжна громадськість Львова закликає молодь брати участь у виборах (відео)

Лідери молодіжних громадських організацій під час прес-конференції в інтерактивному просторі інформаційного агентства Syla.news розповіли про пасивність молоді у виборчих процесах.

В межах зустрічі з представниками ЗМІ учасники медіа-заходу обговорили негативні тенденції в розрізі студентської активності на виборах, а також – способи впливу на ситуацію. Голова відділу освіти Студентської Ради Львова Лідія Гук розповіла про завтрашню панельну дискусію присвячену активності молоді на виборах:

“Основна мета цього заходу – це залучення неактивної молоді, для якої вибори не є чимось важливим. Тобто, в першу чергу, ми робимо цей захід для того, аби до нас приєдналися ті студенти, ті люди, які ще не визначились: підуть вони на вибори чи ні.”

Президент ГО “Львівський молодіжний клуб” Данило Сороковий наголосив:

“Дуже важливо, щоб громадські лідери об’єдналися. Адже це сприятиме продуктивнішому зацікавленню студентів до участі у виборчих процесах.”

Голова Ради Студентського Братства Львівщини Борис Пошивак констатував:

“Раніше ми досліджували долучення студентів до громадського життя. І ті цифри не сягали навіть двох відсотків. Доволі сумно. Якщо брати до уваги 2010-ті роки на рівні Європи, то показники були приблизно 5%, а зараз взагалі більше сорока відсотків молоді бере участь в громадському житті.”

Студентський мер Львова Олександр Николяк зауважив:

“Якщо говорити про загальну тенденцію, то є молодь активна, пасивна, а також та, котра ще не визначилась. Останніх, на жаль, дуже багато, і саме такі люди є цільовою аудиторією Студентської ради.”

Президент ГО “Територія Ініціативної молоді” Дмитро Донченко припустив причини пасивності студентської молоді під час виборів

“Хоча й молодь України є соціально активною, проте більшість студентів не виконує свого основного громадського обов’язку – це голосування на виборах. На мою думку, вони, мабуть, розчаровані тим, що відбувається, бо думають “за мене вже все вирішено”. З іншої сторони, багато студентів доїжджають у міста із віддалених куточків областей, із сіл та проживають у гуртожитках. А не голосують вони тому, що не відчувають себе частиною громади саме на місцевому рівні”, – висловив свою думку.”

Він також вважає, що варто залучати молодь не лише з великих міст, а й із областей.

Зазначимо, що завтра, 4 грудня, у Львові в ресторані “Копальня кави” (площа Ринок, 10) о 16:00 год. відбудеться панельна дискусія “Чому студенти ігнорують вибори?”. На ній детальніше розглядатиметься проблема пасивності молоді під час виборчих процесів.

Марта Лазарчук, Syla.news

422 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up