Канада скоротить видобуток нафти для підвищення цін на неї

Канадська провінція Альберта примусово скоротить видобуток нафти для підвищення цін на ринку.

Про це оголосила прем’єр-міністр Альберти Рейчел Нотлі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Починаючи з першого січня Альберта запровадить загальне скорочення видобутку на 325 тисяч барелів на день, що становить приблизно 8.7%”, – сказала Нотлі.

Ці обмеження залишатимуться в силі, поки не будуть продані 35 млн барелів нафти, які накопичилися у сховищах. Очікується, що це станеться весною. Після цього обмеження буде зменшено до 95 тисяч барелів на день і зовсім скасовано наприкінці наступного року.

Потреба зменшити видобуток нафти пов’язана із тим, що наразі більшість видобутої в Альберті нафтине може бути вивезена на продаж за межі провінції через нестачу транспортних можливостей. Це спричинило величезне падіння в ціні на нафту, яка нині продається нижче собівартості.

За оцінками уряду Альберти, щоденно провінція втрачає через це $80 млн. Таким чином, запроваджені обмеження повинні принести державній скарбниці більше $1 млрд.

Окрім цього, уряд Альберти також закупить кілька тисяч залізничних цистерн для транспортування нафти.

Зазначимо, що на території Альберти видобувається більшість канадської нафти.

Syla.news

105 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up