Українських моряків навідала московська Громадська наглядова комісія

Українських моряків у СІЗО «Лефортово» та «Матроська тишина» відвідали представники московської Громадської наглядової комісії.

Про це повідомляє омбудсмен України Людмила Денісова із посиланням на уповноваженого з прав людини в РФ Тетяну Москалькову на своїй офіційній сторінці у Facebook.

«Щойно отримала офіційну інформацію від Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяни Москалькової. Вона повідомила, що члени московської Громадської наглядової комісії (ГНК) відвідали 21 українського моряка, який утримується в Лефортовському СІЗО. З кожним з них розмовляли. За словами Москалькової, умови утримання українських військовополонених «відповідають міжнародним стандартам, скарг та звернень з їхнього боку немає», – написала Денісова у Facebook.

За словами Москалькової, члени ГНК також відвідали трьох українських моряків, які утримаються в медичному підрозділі «Матросской тишини». Їхнє лікування проходить нормально. Наступного тижня моряків відвідає уповноважений з прав людини в місті Москва, а також уповноважений з прав людини в РФ Москалькова.

«Маю намір завтра провести перемовини з Москальковою щодо надання мені можливості відвідати наших моряків», – заявила Денісова.

Нагадаємо, 26 листопада Президент Петро Порошенко повідомив, що вирішив змінити свій указ про введення воєнного стану, скоротивши його термін з 60 до 30 днів.  За процедурою, пропозицію запровадити воєнний стан президенту подала Рада нацбезпеки і оборони.   

Рішення РНБО містить 12 пунктів. Останній з них  – із грифом “Таємно”.

Таке рішення було ухвалене через атаку Росії у Чорному морі, яка завершилась захопленням 3 українських кораблів та 23 моряків.

Зокрема, прикордонний корабель РФ здійснив таран рейдового буксира. У підсумку всі три кораблі були захоплені Росією. Водночас Москва покладає провину за інцидент на українську сторону, звинувачуючи кораблі ВМС України “у незаконному перетині кордону”.

Також міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що Російська Федерація заблокувала прохід суден у порти Маріуполя та Бердянська в Азовському морі.

Syla.news

139 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up