У Світовому конгресі українців обрали нового лідера

Новим президентом Світового конгресу українців став екс-президент Конгресу українців Канади Павло Ґрод. Про це повідомили в офіційному інтернет-представництві президента України Петра Порошенка.

Петро Порошенко привітав нового голову конгресу з обранням і наголосив, що

“Світовий конгрес українців був і залишається відданим справі підтримки України, потужним захисником національних інтересів і прагнень, дбайливим оберегом української ідентичності та самобутності”.

Порошенко висловив переконання, що під керівництвом Павла Ґрода Світовий конгрес українців і надалі продовжить ефективно та цілеспрямовано працювати в інтересах відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

“У цей складний для нас час розраховуємо на згуртованість та використання українською діаспорою всіх можливих засобів та важелів задля забезпечення залучення всебічної міжнародної підтримки нашої держави з метою надання гідної відсічі агресору та окупанту”, – зазначив президент.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко повідомив, що вирішив змінити свій указ про введення воєнного стану, скоротивши його термін з 60 до 30 днів.  За процедурою, пропозицію запровадити воєнний стан президенту подала Рада нацбезпеки і оборони.   

Рішення РНБО містить 12 пунктів. Останній з них  – із грифом “Таємно”.

Таке рішення було ухвалене через атаку Росії у Чорному морі, яка завершилась захопленням 3 українських кораблів та 23 моряків.

Зокрема, прикордонний корабель РФ здійснив таран рейдового буксира. У підсумку всі три кораблі були захоплені Росією. Водночас Москва покладає провину за інцидент на українську сторону, звинувачуючи кораблі ВМС України “у незаконному перетині кордону”.

Додамо, що у 1967 році до Нью-Йорка прибула тримільйонна вільна українська спільнота на свою Всенародну раду – Перший Світовий Конгрес вільних українців.

 

Syla.news

108 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up