Зустріти незабутньо: афіша подій на перші зимові вихідні

Перші зимові дні та морози не повинні стати на заваді незабутнім вихідним. IA Syla.news підготувало для вас афішу подій на перше та друге грудня. 

Музичні події

Концерт гурту «Вагоновожатые»

Перший день після осені. Поділимось іржавими цвяхами. Послухаємо новий альбом. Гурт з’явився як дует гітариста Валентина Панюти і вокаліста Антона Слєпакова.

«Вагоновожатые» та їх EP-альбом «Упасть с тандема» – незмінні учасники всіх рейтингів «Найкращий альбом 2014».

1 грудня, 19:00

!FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26)

Вартість: 170 – 300 грн

Концерт Олександра Порядинського «Я завжди буду поруч»

Про кохання через музику разом з Олександром Порядинським. Переможець четвертого сезону шоу «Х-Фактор» Олександр Порядинський готує сюрприз для своїх шанувальників – великий концерт у Львові.

Артист подарує ліричну програму, що стала результатом довготривалої студійної роботи.

1 грудня, 19:00

Кінотеатр «Кінопалац ім. Довженка» (просп. Червоної Калини, 81)

Вартість: 100 – 250 грн

Шоу-програма «На каву до пана Дзюня»

Коли ще львівські бруковані вулиці не були задекоровані рекламою, задимлені автівками, а пахли терпким ароматом каштанів, свіжоспеченими прецлями та кавою, по Академічній ще їздили ровери і фіакри, Пляцом Пруса деренчали молоді трамвайчики, мало не в кожній кав’ярні було чути звуки акордеона, скрипки, труби, барабана. Звучали пісні українські, польські, єврейські… жагучі танго, фокстроти, меланхолійні вальси…

Та й тепер романтична атмосфера сучасного Львова приваблює своїм особливим мистецьким шармом. Ось тут і народився образ львів’янина-філософа з витонченим почуттям гумору, який знає безліч цікавих історій. Яких? Разом зі своєю колоритною коліжанкою пані Мірцьою, академічним інструментальним ансамблем «Високий Замок», Лілею Кострубою, Романом Цисем та гуртом «Мандрівні музики» неперевершений пан Дзюньо створять чудову атмосферу справжнього свята.

У програмі: пісні Б. Весоловського, С. Гумініловича, В. Лідауера, Р. Цися та жартівливі оповіді від п. Дзюня

1 грудня, 17:00

Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

Вартість: 80 – 200 грн

DOM & ROLAND [METALHEADZ], UK

Ікона британського Drum & Bass
Легендарний Metalheadz сформувався значною мірою на треках Dom & Roland ще в кінці 90-хх. “Чистокровний” англійський продукт, що дав поштовх для розвитку Techstep Neurofunk Darkside.

1 грудня, 23:00

!FESTrepublic (вул. Старознесенська, 24-26)

Варість: 160 грн

Концерт «Музика Борткевича. Повернення до витоків»

Лише на початку 2000-х твори Борткевича знову зазвучали в Україні та за кордоном. Нині дослідженням та популяризацією спадщини видатного композитора займається піаніст, лауреат Міжнародних конкурсів Євген Левкулич. У співпраці з вокалісткою Інною Калугіною та скрипалем Темуром Якубовим вони представлять гостям Органного програму з вибраних творів Борткевича.

1 грудня, 19:00

Будинок органної та камерної музики (вул. Бандери, 8)

Ювілейний авторський вечір «Мирослав Скорик & Олександр Козаренко»

Два композитори, дві особистості, два покоління, два ювілеї, і маса чудової сучасної української класичної музики. Виконують: ергій Гурін, гітара, Олександр Козаренко, фортепіано, Заслужена академічна хорова капела України «Трембіта»
Академічний симфонічний оркестр Луганської філармонії

2 грудня, 18:00

Львівська обласна філармонія (вул. Чайковського, 7)

Вартість: 70 – 110 грн

Театр

Вистава “Криза”

Люди, сім’ї, родини, гроші, багатство, маєтки, посмішки, цілунки, компліменти, сварки, ворожнеча, проблеми, – йдемо до цілі, якої не бачимо, бо вона – примарна. Минаємо тих, хто найбільше нас любить, бо ми – егоїсти.
 А, можливо, просто достатньо заглянути в вічі і попросити одне в одного пробачення? І сказати: «Я кохаю Тебе»! Хочемо ми цього, чи ні, біжимо за істиною, чи втікаємо від неї, врешті-решт, вона знайде нас сама…
1 грудня 2018, 18:00
Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької (велика сцена)
Вартість: 40-150 грн

Вистава “МІЙ РОДЕН”

Що ви знаєте про любов? Любов, яка зненацька вривається у життя…  « Серце… хай би воно переганяло по жилах кров, а не тріпотіло, мов навіжене, від тієї мани, що нарекли любов’ю. Ні, це не мана, це прокляття, кара Господня!  Молися, щоб воно не торкнулося твого життя…»

Тридцять років у притулку для душевнохворих. Така плата талановитої  скульпторки  Камілли Клодель за любов до геніального Огюста Родена. Хто, кому і  чим завинив? Тим, що були, як митці рівновеликі? Чи тим, що існувала ще одна жінка, яка народила йому сина? Що його жалість до тієї жінки виявилась сильнішою за любов ?…

Великий Роден повсякчас ніс у серці свою драму. Відтоді, як Камілла пішла від нього, його скульптури  уже не сяяли ніжними почуттями.  Його геній, колись розквітлий від цієї  зустрічі, тепер  дихав рівно, спокійно, без  присмаку шаленої творчої пристрасті. Все найкраще, що він створив було тоді, коли поруч була вона. Саме з її імя`м на устах він провів свої останні  земні миті.

01 грудня, 18:00

Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької (камерна сцена)

Вартість: 40-150 грн

Вистава “Момент кохання”

Моновистава “Момент кохання” являє собою сповідь або, як визначив режисер жанр вистави – “слідчий експеримент”, впродовж якого в’язень сумління (у виконанні народного артиста України Євгена Нищука) згадує дивовижний епізод свого життя – зустріч з Панною (панна у спогадах – Інна Цимбалюк). Герой на очах у глядача переживає всі етапи їх “моменту кохання”. Перехід кордону, покладений в основу сюжету, стає приводом і провокацією реконструкції минулого, акцентуючи увагу на можливості подолання внутрішніх кордонів і меж, в які поставлена особистість у сучасному суспільстві.
Своїм слідчим експериментом Герой замислюється про швидкоплинний момент кохання, приходячи до висновку: “Щастя — момент. Далі буденщина, вульгарність. Саме найбільше щастя буде мізерним в порівнянні з цим… Тільки любов виправдовує наше перебування на землі”.

2 грудня, 18:00

Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької (велика сцена)

Вартість: 40-150 грн

Вистава “Чоловік моєї дружини”

Постановкою цієї п’єси театр імені Марії Заньковецької звертається до сучасної хорватської драматургії що є помітним явищем його репертуарної афіші. Міро Гавран, відомий та улюблений автор, у творчості часто звертається до теми стосунків між чоловіком і жінкою, у комедії «Чоловік моєї дружини» зосереджується на відносинах сімейних, розмірковує про звикання, пристосування, страхи, які супроводжують шлюбне життя, а також відшукує пульс важливого для спільного існування почуття – любові, яке за щоденною рутиною може навіть не нащупуватися.

2 грудня, 18:00

Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької (камерна сцена)

Вартість: 40-150 грн

Опера «Дон Жуан»

Дон-Жуан – це втілення безрозсудної відваги, кипучої енергії, незнищенного оптимізму і любові до життя. Саме в життєлюбності закладено головний секрет чарівності цього героя. Однак його егоїзм, зневага до законів честі і моралі стають джерелом нещастя для всіх, кого зустрічає Дон-Жуан на своєму шляху. Моцарт підкреслив подвійність, суперечливість Дон-Жуана. Це не просто «покараний розпусник», як в більшості присвячених йому творів, а сильна особистість, яка живе за своїми власними законами.

1 та 2 грудня, 18:00

Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької (просп. Свободи, 28)

Вартість: 50 – 600 грн

 

Фестивалі

“Капкейк Фест-2018”

Творити добрі справи весело та смачно. Купіть капкейк – підтримайте малозабезпечені родини! Цієї суботи запрошуємо усіх відвідати благодійній захід “Капкейк фест”! В програмі: продаж капкейків та інших смаколиків, майстер-класи та розваги для дітей, напої, конкурси, розіграш призів, конкурс “Королева капкейків”! На зібрані кошти на фестивалі буде закуплено різдвяні подарунки для малозабезпечених родин, пристарілих та одиноких людей!

1 грудня, 13:00

Опера пасаж, 4 поверх, Леополіс Хол та кафе “Belle Vue”

Виставки

Твори Джованні Баттіста Піранезі зі збірки фонду графіки Львівської національної галереї мистецтв.

На експозиції будуть представлені офорти з відомого альбому «Види Риму» («Vedute di Roma». 1748-1778), який багаторазово перевидавався як при житті художника, так і після його смерті та приніс граверу європейську славу.

Палац мистецтв (вул. Коперника, 15)

Виставка триває з 15 листопада по 27 грудня.

Виставка «Зузанна Ґінчанка. Тільки щастя – це справжнє життя»

Виставка є спробою змалювання особистості й творчості польської поетеси єврейського походження – Зузанни Ґінчанки, однієї з найталановитіших, проте недооцінених жінок , що писали у міжвоєнний період.

Виставка триває з 21 вересня по 21 грудня

Вхід вільний

 

Syla.news

 

 

339 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up