У об’єднаних територіальних громадах України будуть свої поліцейські-офіцери

Дніпропетровська область стала першою в Україні, де запровадили новий проект Національної поліції.

Про це повідомив прес-центр ініціативи “Децентралізація”.

Кожна ОТГ матиме свого поліцейського, закріпленого за громадою. Він буде на постійному зв’язку з жителями та опікуватиметься тільки їх потребами. «Поліцейський офіцер громади» — саме під такою назвою стартував пілотний проект Національної поліції. Для його запровадження обрали Дніпропетровщину.

Як зазначив, голова Національної поліції України Сергій Князєв, Дніпропетровська область є лідером з децентралізації та має 60 ОТГ, готових співпрацювати у реалізації проекту.

“Необхідність цього проекту назрівала вже давно. Сьогодні звичайні дільничні не в змозі забезпечити оперативну допомогу жителям віддалених сіл та селищ. Вони постійно виконують не властиві для них обов’язки – охорона, конвоювання і тому подібне. Через це люди у громадах навіть не бачать своїх поліцейських”, — зазначив Сергій Князєв.

Проект «Поліцейський офіцер громади» передбачає набір нових кадрів до лав Національної поліції Дніпропетровщини. Стосовно кількості посад консультувались з ОТГ і пообіцяли створити стільки місць, скільки потрібно громадам області. З боку ж громад очікується уся посильна підтримка, як-то надання житла, приміщення для роботи та оргтехніки для поліцейського. Національна поліція також надасть новим співробітникам форму, зброю і транспорт. На презентації представили нові автомобілі – Skoda Rapid, Renault Duster, Mitsubishi Outlander.

Читати також:  Поліція та Нацгвардія готуються працювати в «сірій зоні» на Донбасі (відео)

Орієнтовно перші офіцери громад почнуть свою роботу вже за 6 місяців (2 місяці — на конкурсний набір та 4 – на навчання).

Додамо, що навесні для розвитку ОТГ Львівщини виділили 77 мільйонів гривень.

290 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up