СБУ проводить слідчі дії у настоятеля Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (ВІДЕО), оновлено

Обшук правоохоронці проводять в межах кримінального провадження щодо порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

Зокрема, слідчі дії правоохоронці проводять за місцем проживання  та розміщення майнового комплексу, який належить митрополиту Павлу (Лебідю).

Керівник апарату СБУ Ігор Гуськов, про результат обшуків буде повідомлено згодом. У СБУ підкреслили, що дана кримінальна справа не проти Павла, а за фактом розпалювання міжконфесіональної ворожнечі.

Як відомо, намісник Києво-Печерської Лаври Павло заявив, що проти нього, як громадянина України, відкрито декілька справ. Митрополит підкреслив, що він «ніколи не був проти суверенітету своєї держави», навпроти — «стояв на засадах її незалежності ще в 1991 році».

Нагадаємо, раніше владика УПЦ МП Павло оприлюднив скандальне відео з погрозами через отримання Україною Томосу про автокефалію. Зокрема, пообіцяв прокляття “до сьомого коліна” тим, хто спробує забрати національне надбання українців – Лавру – у РПЦ і передати її нової Помісної церкви.

Також він заявляв, що Крим ніколи не був українським.

В обід під час прес-конференції настоятель УПЦ (МП) Павло (Лебідь) підтвердив, що у одному з приміщень, яке йому належить, був обшук. Він також зазначив, що не проживає у тому помешканні.

Обшуки у митрополита Павла

Обшуки у митрополита Павла. Позиції СБУ та УПЦ (МП)

Опубліковано Радіо Свобода П'ятниця, 30 листопад 2018 р.

297 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up