На Львівщині спіймали годинникового контрабандиста

Громадянин України намагався провезти через кордон 11 швейцарських годинників.

Про це повідомила прес-служба Головного управління Державної фіскальної служби України у Львівській області.

Вчора громадянин України, на автомобілі «Mitsubishi grandis» прямував з Польщi в Україну з приватної поїздки через пункт пропуску «Шегині-Медика» митного поста «Мостиська» Львівської митниці ДФС. Він обрав формою проходження митного контролю смугу спрощеного митного контролю – «зелений коридор», тобто своїми діями заявив про відсутність будь-яких товарів, які підлягають обов’язковому декларуванню та оподаткуванню або, які належать до категорії товарів, на переміщення яких через митний кордон України встановлені заборони чи обмеження.

Він заявив, що перевозить лише кухонні стільці, які не перевищують неоподатковувану норму для громадян.
Під час проведення митного контролю транспортного засобу у місці поглибленого догляду транспортних засобів та товарів на дні сумки для речей було виявлено швейцарські годинники торговельної марки «Tag heuer» різних моделей у кількості 11 штук.


Таким чином громадянином вчинено дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, шляхом використання засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів.  Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею ч.1 ст. 483, 471, Митного кодексу України.
За вказаним фактом складено протокол про порушення митних правил, а виявлені годинники тимчасово вилучено.

Додамо, минулог тижня митники Львівщини виявили спробу ввезення близкьо 17 кг цінних металів з Близького Сходу.

Читати також:  Кабмін ліквідував 10 митниць
242 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up