Більшість російських чоловіків стали персонами нон-грата в Україні

Україна ввела обмеження щодо в’їзду громадян Російської Федерації.

Про це йдеться на офіційній Facebook-сторінці Президента України Петра Порошенка. Сьогодні під його головуванням відбулась нарада щодо посилення обороноздатності.

Україна ввела обмеження щодо в’їзду громадян Росії чоловічої статі віком від 16 до 60 років. Президент пояснив це рішення і наголосив:

“Щоб Російська Федерація не формувала в Україні загони “приватних” армій, які насправді є представниками Збройних Сил РФ, щоб не дати росіянам здійснити в Україні ті операції, які вони планували ще у 2014 році. Запропонував також посилити вимоги до реєстрації, особливо в областях, в яких введено воєнний стан, щодо громадян РФ. Наголошую, жодної цивільної людини запровадження воєнного стану не торкнеться! Разом з тим ми скористаємося можливостями, які надає воєнний стан, для посилення можливостей ЗСУ для відсічі російської агресії.”

Також під час наради щодо посилення обороноздатності Петро Порошенко наказав головам ОДА регіонів, у яких проживають родини полонених моряків, взяти під контроль допомогу цим родинам.

Україна ввела обмеження щодо в'їзду громадян РФ чоловічої статі віком від 16 до 60, щоб РФ не формувала в Україні загони "приватних" армій, які насправді є представниками Збройних Сил РФ. Щоб не дати росіянам здійснити в Україні ті операції, які вони планували ще у 2014 році. Запропонував також посилити вимоги до реєстрації, особливо в областях, в яких введено воєнний стан, щодо громадян РФ. Також під час наради щодо посилення обороноздатності наказав головам ОДА регіонів, у яких проживають родини полонених моряків, взяти під контроль допомогу цим родинам.Наголошую, жодної цивільної людини запровадження воєнного стану не торкнеться! Разом з тим ми скористаємося можливостями, які надає воєнний стан, для посилення можливостей ЗСУ для відсічі російської агресії.

Опубліковано Петром Порошенком Четвер, 29 листопад 2018 р.

Зазначимо, таке рішення спричинене воєнним станом у десяти областях України, що почався 28 листопада.

Читати також:  НБУ спростив порядок ввезення готівкової іноземної валюти в Україну
304 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up