Береза про справу Гандзюк: У Херсоні є загроза втрати національної державності, це не дно – це гірше

Голова тимчасової слідчої комісії Верховної Ради у справі Катерини Гандзюк Борислав Береза ​​заявив, що у Херсоні існує загроза втрати національної державності.

Про це депутат написав на своїй сторінці ​​у Facebook.

“Приїхали розбиратися у справі Каті Гандзюк і копнули глибше. Інформація, отримана нашою ТСК, жахає. Від контрабанди до сепаратизму, від наркотрафіку до глобальної корупції, від спайки влади з криміналом до вирубки лісу, від співпраці з окупаційною владою Криму до впливу регіоналів на регіон. Те, що тут відбувається, – це не дно. це гірше, тут треба вводити надзвичайний стан, тому що військовий стан поліпшень не дало “, – пише Береза ​.

Також він додав, що за свідченням повноважного представника президента в АР Крим Бориса Бабіна, в регіоні існує загроза нацбезпеці і всі ознаки загрози втрати національної державності.

“Пекло, пекло і ще раз пекло. Нашу ТСК треба було створювати хоча б заради того, щоб сьогодні заслухати свідчення свідків. Але якщо не буде ніяких дій, щоб навести лад, то можна вважати, що Україна, як держава, готова втратити. Тому, що тут область скочується в неофеодалізм”, – написав Береза.

То, что происходит в Херсонской области это не проблема, а полный п@здец. Мы в шоке. Приехали разбираться в деле Кати…

Опубліковано Borislav Bereza П'ятниця, 30 листопад 2018 р.

Нагадаємо, 6 листопада у Верховній Раді була створена комісія з розслідування вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Активістка померла 4 листопада в київській лікарні. 31 липня в Херсоні зловмисник облив її сірчаною кислотою, в результаті активістка отримала хімічні опіки тулуба, руки і обличчя (більше 35% тіла).

 

314 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up