Управління юстиції Львівщини проведе службове розслідування через хабар держвиконавця

Також у органах юстиції посилять антикорупційну роботу.

Про це сьогодні на прес-конференції розповіли начальник Головного управління юстиції у Львівській області Тарас Грень і голова відділу Державної виконавчої служби у Львівській області Юрій Сало, – повідомляє кореспондент Syla.news.

Вони розповіли, що сьогодні їм стало відомо про затримання під час отримання хабара одного з працівниців Державної виконавчої служби. Тарас Грень повідомив, що інформацію про злочин в Головному управлінні юстиції дізнались з соціальних мереж. Юрій Сало також додав, що сьогодні від правоохоронців надійшов запит на характеристику цього працівника. Юрій Сало зазначив:

“У виконавчій службі він працював 10 років, на керівній посаді – 2 роки.”

Тарас Грень наголосив:

“Я мушу подякувати працівникам Служби безпеки України та інших правоохоронних органів за їхні дії.
Друге: об’єктивно не все є просто, незважаючи на те, що боротьба з корупцією є одним з пріоритетів, є люди які вчиняють ті чи інші речі. Ми вчинили перші кроки, продовжуватимемо їх, зробимо все аби вчинки одної людини не впливали на роботу всього міністерства, зробимо все, аби таких речей більше не відбувалось.
Надзвичайно важливо, я дуже сподіваюсь на позицію громадськості, журналістів, громадян, на взаємний зв’язок. Про будь-які такі факти будуть повідомляти і правоохоронцям, і нам.”

Також Тарас Грень зазначив, що в Головному управлінні юстиції наразі не знають ставлення цього працівника до його затримання, він також прокоментував ймовірність його звільнення з роботи у органах юстиції:

“У порядку законодавства буде прийнято рішення. Яким воно буде? Очевидно, що позитивним. Якщо буде ухвала суду про вжиття певних заходів, ми їх вчинимо.”

Тарас Грень запевнив, що буде внутрішнє службове розслідування аби перевірити чи хтось з колег затриманого не був причетним до корупційних дій:

“Реагування від нас буде беззаперечно. Будемо посилювати заходи з попередження корупції, превентивні дії. Зі свої сторони ми сприятимемо правоохоронцями для виявлення фактів корупції у системі юстиції.”

Нагадаємо, вчора правоохоронці у Львівській області викрили на хабарництві начальника одного з районних підрозділів Державної виконавчої служби, про що повідомили сьогодні вранці.

654 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up