Нацгвардія частково перейде у підпорядкування ЗСУ

Заступник начальника Генерального штабу Збройних сил України генерал-майор Радіон Тимошенко заявив, що деякі підрозділи Національної гвардії перейдуть в підпорядкування Збройним силам України.

Про це повідомляє Новое время.

Також через воєнний стан будуть проведені заходи з нарощування протиповітряної оборони України.

“Важливим аспектом є те, що Збройним силам України підкоряються деякі частини та підрозділи Нацгвардії України. Підкорятися будуть тільки ті частини й підрозділи, які попередньо готувалися до виконання завдань за призначенням. Зокрема ті, хто супроводжує арештованих, підкорятися не будуть”, – заявив Тимошенко.

Російські силовики захопили два малі броньовані артилерійські катери Бердянськ і Нікополь та рейдовий буксир Яни Капу і 24 військовослужбовців ВМС ЗС України 25 листопада в районі Керченської протоки.

Росія наполягає, що українські військові кораблі порушили держкордон під час переходу з Чорного моря в Азовське море. Підконтрольний Кремлю суд Криму заарештував всіх захоплених моряків до 25 січня 2019 року. Російська сторона інкримінує їм “незаконний перетин держкордону”. Офіційний Київ вважає їх військовополоненими.

За даними Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України, Росія атакувала і захопила українські військові кораблі в міжнародних водах Чорного моря.

Після подій в Керченській протоці президент України ввів воєнний стан на 30 днів у таких областях, як Вінницька, Луганська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.

Syla.news

271 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up