Директором Львівського палацу мистецтв став депутат обласної ради

У конкурсі на посаду директора Палацу мистецтв переміг Юрій Візняк.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

У відкритому конкурсі на посаду генерального директора комунального закладу культури Львівської обласної ради Культурно-Мистецького Центру «Львівський палац мистецтв» перемогу отримав Юрій Візняк. Відповідне рішення сьогодні ухвалила конкурсна комісія, що відбулася у Львівській обласній раді.

Читати також:  "Вища освіта-2018": куди і чому варто йти вчитися

За його кандидатуру проголосували одноголосно усі члени комісії. Юрій Візняк був єдиним претендентом на цю посаду. Він представив на розгляд комісії, колективу та громадськості свою візію розвитку Палацу мистецтв на короткострокову та довгострокову перспективу.

ідтак конкурсна комісія рекомендуватиме на сесії облради призначити на посаду керівника Львівського палацу мистецтв Юрія Візняка строком на 5 років.

Читати також:  У Львові відбувся фестиваль волонтерських ініціатив

Нагадаємо, конкурс на посаду генерального директора оголосили у жовтніТоді Юрій Візняк був виконуючим обов’язки директора Палацу мистецтв.
Попередній керівник палацу, Юрій Гнатковський, залишив посаду в березні цього року після десяти років керівництва закладом.

 

1359 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up