У одне з передмість Львова запустять експериментальну маршрутку

З 10 грудня заплановано запускати перші великі автобуси у Брюховичі.
Про це повідомила прес-служба Лвьівської міської ради.

Маршрут запускають у тестовому режимі на 1 місяць. Після вивчення пасажиропотоку буде прийнято рішення щодо збільшення кількості машин на маршруті. Маршрут обслуговуватиме комунальне «АТП-1». На маршруті курсуватиме два великі автобуси в тестовому режимі. Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий уточнив:

“Вже фіналізуємо всі процедурні питання, маршрут ще має погодитись у поліції, і будемо з 10 грудня його запускати. Графік руху маршруту буде розроблений і доведений до мешканців, щоб ним було зручно користуватись. Схема роботи автобусного маршруту Львів-Брюховичі зараз погоджується”

Виконуючий обов’язки начальника управління транспорту Олег Партика зазначив:

За місяць часу буде вивчено пасажиропотік, після чого прийматиметься рішення щодо збільшення машин на маршруті.

Селищний голова Брюхович Володимир Доманський констатував :

“Уже дуже довий час спільно з керівництвом Львівської міської ради та Брюховицької селищної ради розроблялась оптимізація перевезень Брюховичі-Львів. У нас дійсно є проблема з цим, оскільки приватний перевізник не справляється з завданням так як мав би справлятися. Тому було досягнуто домовленості, що з 10 грудня перші два великі автобуси заїжджають в Брюховичі. Графік і схема ще погоджуються.

Додамо, цього тижня АТП-1 запустило великі автобуси в інше передмістя Львова, Винники.

443 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up