У Львові “оживили” мешканців “Дому Франка”

У Львівському національному літературно-меморіальному музеї Івана Франка відбулась презентація проекту «Франко: наживо».

Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

«Франко: наживо» – це оновлена експозиція меморіального музею, де створили інтерактивний музейний простір, залучили мультимедійні технології, запровадили театралізовані екскурсії, дитячі програми та майстер-класи. Інтерактивний музейний простір створює ефект присутності «живого» класика за допомогою упровадження мультимедійних інновацій.

Читати також:  Форум музейних інновацій та Свято в Президентському Саду. Чим Львів дивуватиме 18-20 травня (коментарі)

У будинку-музеї чинна експозиція доповнена акустичними ефектами, що створює ілюзію присутності мешканців – ефект «живого будинку».

Нові театралізовані екскурсії «Візит до Франків» та «Франчата про тата» – це спроба наблизити історичну постать до сучасної людини, зазирнути в побут та повсякденне життя генія. Дитяча програму представляє костюмована екскурсія-гра «Казкосвіт Івана Франка», в якій малюки перевтілюються у казкових персонажів.

Читати також:  Майже 30 музеїв Львівщини можна відвідати віртуально

Зауважимо, що проект «Франко: наживо» реалізований за підтримки Українського культурного фонду. За його підтримки у області вже реалізували ряд ініціатив: експозиція у Свірзькому замку, оновлення Порохової вежі у Львові, міжнародний фестиваль оперного мистецтва.

Додамо, що цього року в музеї не вперше проводять тематичні екскурсії.

339 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up