Експорт українського зерна нормалізується

Вчора у Міністерстві аграрної політики засідав Штаб з оперативного вирішення питань логістики у сільському господарстві.

Про це повідомила прес-служба Міністерства аграрної політики.

Логістика аграрних вантажів, зокрема, експортних партій в напрямку портів, відбувається в штатному режимі. По скайп-зв’язку керівництво ПАТ «Укрзалізниці» та «Адміністрації морських портів України» повідомили, що не бачать причин для порушення ритмічності відвантажень, яка була досягнута, зокрема і завдяки міжвідомчій співпраці в рамках Штабу,  а також  ризиків для зменшення обсягів перевезень сільськогосподарських вантажів в умовах введення воєнного стану та ситуації в Приазов’ї. Перший заступника Міністра аграрної політики та продовольства зазначив:

“Учасники Штабу в особі ключових перевізників констатують, що суттєвого впливу запровадження воєнного стану на обсяги завантажень, суб’єктів господарювання та надання послуг немає. Відвантаження зернової групи відбуваються у штатному режимі.

Так, за словами в.о. голови правління ПАТ “Укрзалізниця” Євгена Кравцова, поточні плани із перевезень з урахуванням режиму воєнного стану, сформовані таким чином, щоб мінімізувати вплив на завдання щодо експорту зернової групи і аграрної продукції:

“«Укрзалізниця» ставить собі за завдання не змінювати якість та умови перевезень. У разі зміни загальнонаціональної ситуації  та прийнятті відповідних рішень найвищими державними органами, необхідні заходи оперативно обговорюватимуться на засіданні Штабу з усіма учасниками ринку.

У Міністерстві аграрної політики зазначають, що станом на 26 листопада, Україна вже експортувала 17,4 мільйони тонн зернових, зернобобових та борошна.

Читати також:  Український аграрний експорт від початку року зріс на 18,6%

Додамо, що у середины листопада Укрзалізниця звинувачувала у неефективній роботі морські порти та термінальні комплекси, що “стримували вивезення цьогорічного врожаю зернових”. Детальніше про це у статті Syla.news.

304 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up