Вулиці Львова від снігу чистить більше шістдесяти одиниць техніки

Станом на ранок у місті працювало 64 одиниці техніки, на чергуванні було 56 одиниць техніки.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Загалом для посипання доріг та хідників використали 518 м³ піскосоляної суміші. Двірники продовжують працювати.

Так, у Галицькому районі до механізованого прибирання було залучили 10 одиниць техніки, у Франківському — 8, у Залізничному — 13, у Шевченківському — 10, у Личаківському — 12, у Сихівському — 11.

Загалом по місту працювало: 5 підмітальних машин, 31 піскорозкидувач, 5 навантажувачів, 23 трактори. Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Ірина Маруняк детальніше розповіла:

“64 одиниці техніки працювало, 518 м³ піскосумішісуміші використано. Ситуація контрольована, тротуари прибрані і прибирають зранку. На сьогоднішній день скарг на Гарячій лінії міста нема. Зараз двірники працюють, хідники чистять. А вночі працювала техніка, усе посипали. Крім того, техніка вчора виїхала з 19:30 год, бо починав падати сніг, і для того, щоби не було ожеледиці, власне, заздалегідь посипали дороги, щоби не перетворювалися у лід — і це дало позитивний результат. Сьогодні на ранок дороги проїзні, ожеледиці немає.”

Додамо, що з минулого тижня комунальні служби і техніка, які задіяні для прибирання міста в зимовий період, щоночі працюють в черговому режимі: прибирають і посипають тротуари, вулиці і головні магістралі та підйоми.

323 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up