В Супрун заявляють про “захоплення” Одеського медуніверситету

Міністерство охорони здоров’я заявляє, що на Юрія Сухіна незаконно покладено виконання обов’язків ректора Одеського Національного медичного університету.

Прес-служба Міністерства охорони здоров’я повідомляє, що про внесення відповідних змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань йому стало відомо 21 листопада.

“За законом “Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань” внесення змін до відомостей ЄДР в частині керівника державного підприємства, установи та організації передбачає подання копії розпорядчого акту органу управління про призначення або покладення обов’язків керівника”, – йдеться у повідомленні.

МОЗ заявляє, що не видавало наказу про покладення обов’язків ректора Одеського національного медичного університету на Сухіна.

У відповідь на скаргу МОЗ України Міністерство юстиції України вже раніше скасувало рішення про реєстрацію в ЄДР самопроголошеного керівника Одеського національного медичного університету Сухіна Ю.В.

В МОЗ вважають внесення запису до ЄДР про Сухіна Ю.В. рейдерським захопленням Одеського національного медичного університету та просить утриматись від опрацювання документів за його підписом.

Міністерство юстиції у відповідь на скаргу МОЗу раніше вже скасувало рішення про реєстрацію в ЄДР самопроголошеного керівника Одеського національного медичного університету Сухіна.

“МОЗ вважає внесення запису до ЄДР про Сухіна Ю.В. рейдерським захопленням Одеського національного медичного університету та просить утриматись від опрацювання документів за його підписом”, – йдеться в заяві.

Міністерство охорони здоров’я вирішило звернутися до правоохоронних органів з цього приводу.

248 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up