П’ять кримінальних проваджень: поліція Львівщини захищає права людей, заблокованих на кордоні

Поліція Львівщини відкрила п’ять кримінальних проваджень на основі звернень громадян, права яких були порушені через блокування західних кордонів.

Про це повідомив очільник обласного управління поліції Валерій Середа в ефірі телеканалу “Перший Західний” 26 листопада.

Керівник головного управління Нацполіції Львівщини Валерій Середа заявив, що діями лише громадян порушуються права інших, і серед них іноземців. За його словами, вже є звернення дипломатичних представництв інших держав, зокрема, Польщі з приводу блокування кордонів.

У межах Львівщини рух залишається заблокованим у трьох пропускних пунктах ‒ Раві-Руській, Шегинях та Краковці. Це – ті переходи, якими їдуть вантажні автомобілі. Через блокаду фур підприємства несуть збитки. У Раві-Руській далекобійники навіть перекрили дорогу для самих протестувальників, які їхали на підмогу іншим євробляхарям. А в Ягодині на Волині водії фур побилися з протестувальниками.

За зверненнями громадян, чиї права порушені, поліція вже відкрила п’ять кримінальних проваджень.

«Звернень було багато, але ми об’єднуємо їх фактично за одними і тими самими обставинами. За цими статтями (ст. 279 ККУ) передбачений штраф до 50 неоподаткованих мінімумів, виправні роботи, арешт, обмеження волі», ‒ уточнив Валерій Середа.

Керівник поліції закликав підприємців, які мають втрати і збитки, а також громадян, чиї права обмежили, звертатися у районні відділки поліції, на території яких застрягли автомобілі. Ці звернення долучать до відкритих проваджень і винуватці будуть покарані.

Зокрема, Краковець розташований у Яворівському районі. Тож можна звернутися у Яворівський відділ поліції ‒ м. Яворів, вул. Ів. Франка, 16, тел.: (03259) 2-10-30, (03259) 2-13-32;

‒ Шегині ‒ Мостиське відділення поліції, м. Мостиська, вул. Будзиновського, 6, тел.: (03234) 41-6-02, (03234) 41-5-80;

‒ Рава-Руська ‒ Жовківське відділення поліції, м. Жовква, вул. Степана Бандери, 13, тел.: (03252) 2-13-02;

‒ Угринів ‒ Сокальське відділення поліції, м. Сокаль, вул. Міцкевича, 9, тел.: (03257) 2-22-54.

‒ Смільниця ‒ Старосамбірське відділення поліції, м. Старий Самбір, вул. Д. Галицького, 41, тел.: (03238) 2-16-68.

Нагадаємо, влітку поліція відкрила провадження через перекриття дороги селянами у Сокальському районі на Львівщині.

Кримінальне провадження за фактом блокування дороги відкрили вперше, тому що такі провадження реєструються тільки за заявами учасників дорожнього руху, права на вільне пересування яких порушуються.

Syla.news

302 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up