Компанія, причетна до нардепів Дубневичів, завдала державі збитків на більше 200 тисяч гривень

 ТзОВ «Енергія-Тепловодсервіс» порушило ряд законодавчих актів, що стостуться екології.

Вчора на офіційному сайті Державної екологічної інспекції у Львівській області оприлюднили інформацію про планову перевірку на ТзОВ «Енергія-Тепловодсервіс».

Її здійснили працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області на підставі річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю).

За результатами проведеної перевірки виявлено ряд порушень вимог природоохоронного законодавства та видано припис, який є обов’язковим до виконання. За порушення статей  44, 93, 110 Водного Кодексу України, статті 10 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» відповідальних посадових осіб ТзОВ «Енергія-Тепловодсервіс» притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до частини 1 статті 59, статті 60, частини 2 статті 61 та частини 1 статті 78 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Читати також:  Питання про недоторканість нардепа Дубневича вирішують дві прокуратури

За порушення вимог статей 16, 19, 21 та 23 Кодексу України «Про надра» та порушення права державної власності на надра підприємству нараховані збитки на загальну суму 268 107 гривень.

Додамо, що відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань ТзОВ «Енергія-Тепловодсервіс» є у селі Старичі Яворівського району. Воно засноване у 2007 році. Співзасновниками є комунальне підприємство “Старичі”, ТзОВ “Агропромислове підприємство “Львівське”, кінцевими бенефіціарними власниками є народні депутати Ярослав і Богдан Дубневичі. Керівником товариства є Віталій Терлецький.

Читати також:  Питання про недоторканість нардепа Дубневича вирішують дві прокуратури

Додамо, у квітні 2017 року компанія «Ліг Агро», пов’язана з братами Дубневичами, відкрила сонячну електростанцію на території Залузької сільської ради в Яворівському районі.

3434 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up