Warning: session_start(): open(/home/syla00/.system/tmp/sess_51d02e24d80732e00f0634f4e2671a92, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/syla00/syla.news/www/wp-content/plugins/unyson/framework/includes/hooks.php on line 256

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/syla00/.system/tmp) in /home/syla00/syla.news/www/wp-content/plugins/unyson/framework/includes/hooks.php on line 256
ЗМІ: Нацбанк попросив банки наповнити банкомати готівкою - інформаційне агентство Syla.News

ЗМІ: Нацбанк попросив банки наповнити банкомати готівкою

Національний банк України попросив банки наповнити банкомати готівкою, щоб задовольнити можливе збільшення попиту населення на готівку в зв’язку очікуваним введенням воєнного стану.

Про це повідомив один з учасників позачергової зустрічі в НБУ правління центробанку з керівниками найбільших 40 банків країни, пише Еспресо.

“НБУ попросив банки вжити заходів для безперебійного наповнення готівкою банкоматів і пообіцяв у разі необхідності підтримати банки рефінансуванням”, – сказав він.

Також, зазначимо, Правління Національного банку України на чолі з Головою Яковом Смолієм проводить позачергову зустріч із керівниками найбільших 40 банків країни, повідомляє прес-служба НБУ.

Тема зустрічі – підготовка банківського сектору до роботи в умовах режиму воєнного стану на випадок його можливого запровадження.

“Національний банк не бачить ризиків для безперебійної роботи банківського сектору у разі запровадження воєнного стану. Ліквідність банківського сектору становить близько 75 млрд грн, що є достатнім для його належного і безперебійного функціонування”, – наголосив Голова Національного банку, відкриваючи зустріч з банкірами.

Відтак, Національний банк не має підстав для запровадження адміністративних заходів на грошово-кредитному та валютному ринках.

“За необхідності банки можуть користуватися, як і раніше, стандартними інструментами підтримки ліквідності та інструментом екстреної підтримки ліквідності ELA. Також ми продовжуємо уважно слідкувати за розвитком ситуації на валютному ринку та готові здійснювати валютні інтервенції у разі потреби, щоб не допускати різких “стрибків” курсу під тиском психологічних чинників. Національний банк має для цього достатньо ресурсів та інструментів. Наразі обсяг міжнародних резервів сягає 17,8 млрд доларів”, – зауважив Яків Смолій.

Топ-менеджери українських банків підтвердили готовність, як і раніше, забезпечувати безперебійне проведення платежів, інкасації та поповнення банкоматних і термінальних мереж.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко просить Верховну Раду розглянути рішення про запровадження воєнного стану в Україні на позачерговому засіданні в понеділок.

РНБО України одноголосно підтримала пропозицію ввести воєнний стантерміном на 60 діб. Нагадаємо, у неділю, 25 листопада, росіяни застосували зброю по кораблях України.

 

45 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail
Warning: session_start(): open(/home/syla00/.system/tmp/sess_207ed7a1a7b5b8f27ee7ec51b6635c16, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/syla00/syla.news/www/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/class-fw-session.php on line 13

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/syla00/.system/tmp) in /home/syla00/syla.news/www/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/class-fw-session.php on line 13

Warning: session_start(): open(/home/syla00/.system/tmp/sess_268f87d236f67e241c779fdba0693fda, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/syla00/syla.news/www/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/class-fw-session.php on line 13

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/syla00/.system/tmp) in /home/syla00/syla.news/www/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/class-fw-session.php on line 13

Warning: session_start(): open(/home/syla00/.system/tmp/sess_c0e7237cb7f740410ffc31c7e5bd3203, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/syla00/syla.news/www/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/class-fw-session.php on line 13

Warning: session_start(): Failed to read session data: files (path: /home/syla00/.system/tmp) in /home/syla00/syla.news/www/wp-content/plugins/unyson/framework/helpers/class-fw-session.php on line 13

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up