Власникам “євроблях” дали можливість легалізовувати свої авто цілодобово

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ готові у цілодобовому режимі реєструвати розмитнені авто з європейською реєстрацією.

Про це сьогодні повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Сьогодні відбулась міжвідомча нарада під головуванням першого заступника Міністра внутрішніх справ Сергія Ярового з питань врегулювання ситуації із ускладненням і блокуванням автомобільного руху в пунктах пропуску на державному кордоні України. Окрім керівників Нацполіції, Держприкордонслужби, Головного сервісного центру МВС, у ній взяли участь і керівники Державної фіскальної служби.

Учасники наради наголосили на необхідності неухильного дотримання водіями транспортних засобів, що перетинають державний кордон, норм законів №8487 і №8488 щодо легалізації ввезених із порушенням митного та податкового законодавства автомобілів із європейською реєстрацією. Водночас на урядовому рівні тривають міжвідомчі консультації щодо впровадження спрощеного порядку реалізації норм цих законів для полегшення реєстраційних процедур для водіїв таких транспортних засобів.

“Для цього регіональні сервісні центри МВС готові забезпечити безперебійну роботу із державної реєстрації розмитнених транспортних засобів у цілодобовому режимі“, – зазначив Сергій Яровий.

Підрозділи Національної поліції та Держприкордонслужби працюють у прикордонних районах у посиленому режимі відповідно до доручення Міністра внутрішніх справ України. Правоохоронці закликають учасників протестів дотримуватися публічного порядку і утриматися від провокацій.

Читати також:  Верховна Рада ухвалила законопроект щодо зменшення податку на "євробляхи"

Нагадаємо, вчора на Львівщині заблокували доступ до чотирьох пунктів пропуску на українсько-польському кордоні. Це є акцією протесту власників нерозмитнених автомобілів на іноземній реєстрації (так званих “євроблях”). Вони протестують проти змін до Митного кодексу, введених минулого тижня. Відповідно до нової норми, українські власники чи користувачі автомобілів на іноземній реєстрації не зможуть перетнути кордон з Україною без сплати грошової застави у сумі, яку слід було б сплати за розмитнення.

Читати також:  Митниця Львівщини консультуватиме "євробляхарів" щодо розмитнення авто

 

 

285 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up