У кінці листопада суттєво змінять руху електричок зі Львова у деякі райцентри області

Впродовж 27-30 листопада зміниться рух електропоїздів у сокальському і турківському напрямках.

Про це повідомляє прес-центр Львівської залізниці.

Розклад руху поїздів на дільниці Львів–Сокаль та Львів–Сянки зазнає тимчасових змін. У зв’язку з виконанням колійних ремонтних робіт на мості перегону Гірник-Червоноград 27 та 28 листопада зазнає тимчасових змін графік руху приміських поїздів.
У ці дні не курсуватиме приміський поїзд №6076/6057 сполученням Львів-Сокаль-Львів. Крім того, у ці дні зазнає змін графік руху поїзда №6055 сполученням Ковель-Львів. До станції Червоноград поїзд курсуватиме за діючим графіком, далі – зі змінами: через станцію Рава-Руська 13:50-13:52 (технічна зупинка), прибуття у Львів о 15:47 год.

Читати також:  Зі Львова до Брюхович їздитиме різдвяний ретро-поїзд

Впродовж 27-30 листопада у зв’язку з виконанням робіт із капітального ремонту тунелю на дiльницi Самбiр-Сянки рух поїзда №6019 сполученням Львів-Сянки буде обмежено до станції Явора. Зворотно він курсуватиме за розкладом поїзда №6020 (виїзд з Явори о 13:17, прибуття до Львова о 17:00).

Додамо, що до 2 грудня їздять зі змінами руху електропоїзди у інших напрямках Львівської залізниці.

Читати також:  Протягом кількох днів у листопаді Ходорів буде без важливих електричок

 

415 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up