Стало відомо, хто переміг у шоу “Танці з зірками” цього року

У неділю, 25 листопада, відгримів суперфінал популярного українського шоу Танці з зірками 2018, в ході якого визначився переможець.

 За перемогу в проекті і кубок Танців з зірками 2018 на паркеті боролося три пари – Леся Нікітюк і Максим Єжов, Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова, а також Іраклі Макацарія і Яна Заєць.

В рамках фіналу шоу пари представили по три номери – свій перший танець на проекті, найбільш ефектну постановку за час участі в шоу, а також нову, заключну танцювальну постановку. Варто відзначити, що в номері за перемогу, підготовленому для суперфіналу, пари продемонстрували ті танцювальні навички, які придбали за час участі в проекті, а разом з тим торкнулися особистb[ тем, про які раніше не чули глядачі.

Ведучим балкону суперфіналу виступив Dzidzio, який склав компанію Юрію Горбунову.

Крім того, в цей вечір до суддів Катерини Кухар, Владу Ямі і Монатіку приєднався Володимир Зеленський – переможець першого сезону Танців із зірками, який в 2006 році в парі з Оленою Шоптенко обійшов Наталю Могилевську та Влада Яму.

Грандфінал проекту не обійшовся без виступів зірок не тільки української, а й світової сцени. Своїми виступами в грандфіналі Танців з зірками 2018 публіку порадували популярні артісти¸ в числі яких суддя проекту Монатік, зірки Голосу країни Віра Кекелія і Роман Дуда в дуеті, українська співачка INGRET, а також всесвітньо відома швейцарська група Kadebostany та інші.

Незадовго до фіналу Танців з зірками 2018 букмекери оголосили, що найвищі шанси на перемогу в проекті у грузинського бізнесмена Іраклі Макацарія і його партнерки Яни Заєць. У свою чергу, найменші шанси на перемогу в проекті були у телеведучої Лесі Нікітюк, якій в соцмережах, всупереч прогнозам букмекерів, пророкували перемогу в Танцях 2018. Однак з трьох фіналістів першим проект покинув саме фаворит букмекерів – Іраклі Макацарія.

Переможцем Танців з зірками 2018 стала пара, яка набрала найбільшу кількість балів за результатами оцінок суддів та глядацького голосування – Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова.

Syla.news

350 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up