Навантаженим фурам заборонять в’їзд на один з мостів Львова

Міст на вулиці Кульпарківській є у аварійному стані, відтак на ньому введуть зміни руху транспорту, в тому числі й тролейбусів. 

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

У департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР прозвітували про проведення експертного обстеження стану мостів, які є у місті Львові, міст на вул. Кульпарківській є в аварійному стані. Тому рішенням комісії з безпеки дорожнього руху обмежено рух по мосту великогабаритних транспортних засобів, вагою більше 15 тонн, про що буде встановлено відповідні дорожні знаки. Начальник управління інженерного господарства ЛМР Олександр Одинець деталізував:

“Департаментом житлового господарства та інфраструктури ЛМР було замовлено експертне обстеження шляхопроводів, які є у місті Львові. Було обстежено 6 шляхопроводів. Зокрема шляхопровід на вулиці Кульпарківській, згідно з експертним звітом спеціалізованої організації ТзОВ «НВП «Мостовий центр», що виграло тендер на надання даних послуг, знаходиться в аварійному стані. Міст потребує капітального ремонту, оскільки опори моста знаходиться у стані, що не можуть витримувати великого навантаження. Тому у пропозиціях, які містилися у експертному звіті, було обмежити рух по мосту великогабаритних транспортних засобів. Відповідно таку пропозицію ми винесли на розгляд міської комісії з безпеки дорожнього руху, і вона її підтримала. На наступний рік будемо просити виділити кошти на реконструкцію даного моста. Згідно з рішенням комісії з безпеки дорожнього руху, на міст на вул. Кульпарківській можуть заїжджати лише вантажівки вагою до 15 тонн.

Однак, оскільки через цей міст також проходитиме смуга громадського транспорту, то виїжджаючи на міст тролейбуси та автобуси повинні будуть перелаштуватися з правої смуги у ліву. Нововведення діятиме до того часу, поки не проведуть капітальний ремонт цього моста.

Читати також:  Від сьогодні буде перекрито рух транспорту по вул. Чайковського та вул. Стефаника

Зазначимо, міст на вулиці Кульпарківській побудований над залізницею. Над цією гілкою залізниці цього року також планували будувати новий пішохідний міст.

 

392 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up