“Авто-Євро-Сила” не причетна до мітингів на кордоні, – Чернявський

Під виглядом “Авто-Євро-Сила” невідомі провокатори підбурюють людей їхати на кордони. Проте жодних вимог ці особи не озвучують та відповідальність на себе не беруть.

Про це співзасновник”Авто-Євро-Сила” Олександр Чернявський заявив у прямій трансляції на офіційній Facebook-сторінці громадської організації.

“Офіційно повідомляємо, що жоден осередок АЕС не має ніякого відношення до акцій протесту , які проходять на митних постах та по території України. Найближчим часом ніяких акцій та мітингів від нашої організації не планується”, – йдеться у повідомленні

Чернявський стверджує, що підбурюванням мітингів займаються люди,що не мають нічого спільного з організацією, а лише прагнуть розпалити сутички.

“Я хочу офіційно заявити, що ні сьогодні, ні вчора “Авто-Євро-Сила” не збирала мітинги. Більш того, хочу заявити, що ті люди, які начебто від “Авто-Євро-Сили” збирають мітинги мають характерні ознаки: у них немає  жодних вимог, вони не можуть їх навіть сформулювати. І, при всьому цьому, вони не беруть на себе відповідальність. Тобто вони підбурюють людей робити радикальні кроки хоча при цьому жоден з них не бере на себе відповідальності”, –  заявив Олександр Чернявський.

Він також зазначив, що юристи громадської організації допомагають людям, які зіткнулися із проблемами перетину українського кордону.

“Існує цілий ряд людей, які готові розмитнитися прямо на кордоні, однак також не мають змоги цього зробити, тому для них готується юридична допомога. Є люди, які взагалі не мають можливості розмитнити свої автомобілі з різних причин. Оскільки закони були прийняті раптово жоден митник чи прикордонник не мав змогу оцінити їх, і тому виникла вся ця ситуація на кордонах “, – наголосив Чернявський. 

Він підкреслив, що наразі спеціалісти розробляють план по тому, як водії можуть перетнути кордон та за бажанням розмитнити свої авто. Також експерти розглядають питання щодо того, як допомогти людям, що не мають змоги розмитнити автівки, але знаходяться в межах півроку до повного вступу закону в силу.

Нагадаємо, 25 листопада опівночі набули чинності зміни до Митного кодексуВідповідно до нової норми, українські власники чи користувачі автомобілів на іноземній реєстрації не зможуть перетнути кордон з Україною без сплати грошової застави у сумі, яку слід було б сплати за розмитнення.

Додамо, 20 листопада власники автомобілів на іноземній реєстрації почали всеукраїнську масову акцію протесту.
У рамках безстрокової акції громадянської непокори: “За доступне авто!” було перекриття доріг, обмеження руху. 21 листопада Національна поліція попередила про плани розблокувати дороги. Відтак акцію призупинили.

Також 7 листопада вони провели акцію протесту в Києві. 8 листопада, Верховна Рада України підтримала новий закон про “євробляхи”, що передбачає ряд змін для їх власників. Про це більше у статті Syla.news.

Наталія Козак, Syla.news

353 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up