Закон про “євробляхи”: на Львівщині заблоковано роботу кількох пунктів пропуску

Станом на 15:00 заблоковано дороги до пунктів пропуску Рава-Руська, Грушів, Краковець, Шегині та Смільниця

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив начальник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук.

“Під’їзну дорогу до пункту пропуску Рава-Руська о 12:00 заблокувало близько 50 громадян, що постійно ходять в пішому порядку по «зебрі», поліція присутня. О 12:30 почали блокувати пункт пропуску Краковець. Прошу врахувати цю інформацію подорожуючих та обрати інші пункти пропуску для перетину кордону”, – пише Прокіпчук.
Також головний митник зазначив, що за ніч на 6 пунктах пропуску до Польщі було повернуто 138 автомобілів.
“Звісно, що багато людей було невдоволених новим нормами, але переважна більшість з розумінням поставились до того, що такі дії не залежать від волі працівників, а є вимогою закону. Очевидно, що основне зауваження, яке озвучувалось подорожуючими – це занадто короткий час для ознайомлення зі змінами та пошуку шляхів вирішення з даної ситуації”.

Нагадаємо, сьогодні опівночі набули чинності зміни до Митного кодексуВідповідно до нової норми, українські власники чи користувачі автомобілів на іноземній реєстрації не зможуть перетнути кордон з Україною без сплати грошової застави у сумі, яку слід було б сплати за розмитнення.

Додамо, 20 листопада власники автомобілів на іноземній реєстрації почали всеукраїнську масову акцію протесту.
У рамках безстрокової акції громадянської непокори: “За доступне авто!” було перекриття доріг, обмеження руху. 21 листопада Національна поліція попередила про плани розблокувати дороги. Відтак акцію призупинили.

Також 7 листопада вони провели акцію протесту в Києві. 8 листопада, Верховна Рада України підтримала новий закон про “євробляхи”, що передбачає ряд змін для їх власників. Про це більше у статті Syla.news.

415 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up