Власникам “євроблях” заборонили перетинати кордон до оплати грошової застави

Сьогодні опівночі набули чинності зміни до Митного кодексу

Відповідно до нової норми, українські власники чи користувачі автомобілів на іноземній реєстрації не зможуть перетнути  кордон з Україною без сплати грошової застави у сумі, яку слід було б сплати за розмитнення.
Про це керівник Львівської митниці ДФС Левко Прокіпчук повідомив на своїй сторінці у Facebook.
“Таким чином, якщо резидент планує сьогодні здійснити перетин митного кордону України на автівці з іноземною реєстрацією і повернутися після 00.00 годин, то сплата митних платежів або грошової застави є обов‘язковою”, – пише він.
Ці зміни, що вступають в силу з 25 листопада, передбачені «законами про євробляхи», які напередодні підписав президент Петро Порошенко.

“Очевидно, що незначна кількість громадян змогли ознайомитись з цими змінами безпосередньо в газеті чи в інтернеті. Саме тому Львівські митники разом з посадовими особами прикордонної служби попереджають подорожуючих про зміни ще при виїзді за кордон”, – пише Прокіпчук.
У рамках безстрокової акції громадянської непокори: “За доступне авто!” було перекриття доріг, обмеження руху. 21 листопада Національна поліція попередила про плани розблокувати дороги.
Також 7 листопада вони провели акцію протесту в Києві. 8 листопада, Верховна Рада України підтримала новий закон про “євробляхи”, що передбачає ряд змін для їх власників. Про це більше у статті Syla.news.

363 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up