Вчителям, які пройдуть сертифікацію, доплачуватимуть 20% зарплати, – Міносвіти

Міністерство освіти та науки винесло на громадське обговорення проект положення про сертифікацію педагогічних працівників.

Йдеться про “процедуру оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду його роботи”, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки.

“Сертифікація, згідно з проектом, має здійснюватися на добровільних засадах з метою підвищення престижності педагогічної праці та заохочення вчителя до особистісного і професійного зростання”, – зазначили у Міносвіти.

Проектом передбачено встановлення педагогічному працівникові, у разі успішного проходження сертифікації, доплати у розмірі 20% посадового окладу, а також зарахування сертифікату як проходження атестації.

Зауваження та пропозиції до проекту, котрий розташовано за цим посиланням, МОН приймає до 9 грудня.

Нагадаємо, Міністерство освіти і науки виступає за продовження громадського обговорення проекту нової редакції українського правопису.

Також раніше депутат Львівської обласної ради Мирослави Бабінської заявила, що Міносвіти популяризує підручники мовою держави-агресора: два роки тому Міністерство освіти запропонувало відмінити користування в школі підручниками російською мовою. Проте згодом повернуло у школи пропагандистські підручники з російської мови для 3 класу.
307 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up