Університети України та ЄС борються за львівських абітурієнтів, – Марія Кандиба

Сьогодні, 23 листопада, у Львові розпочалась VIІ Міжнародна виставка «Вища освіта-2018», яка має на меті допомогти абітурієнтам обрати заклад та спеціальність та навіть країну для здобуття вищої освіти.

Про це повідомляє кореспондент ІА Syla.news.

“Власне наші львівські абітурієнти мають змогу безпосередньо прийти і поспілкуватись з представниками кожного вишу, можливо, обрати для себе напрямок, якщо вони ще не визначилися. Хоча чимало наших відвідувачів, приходячи на виставку, безпосередньо знають що вони хочуть, тому тут вони використовують нагоду поспілкуватись із конкретними університетами”, – розповідає керівник проектів Міжнародного освітнього центру Марія Кандиба.  

На сьому виставку приїхало багато представників закордонних закладів вищої освіти, аби презентувати можливості своїх вишів львівським абітурієнтам.

“Цьогоріч маємо дебют – до нас вперше приїхав Західночеський університет (Плзень). Це державний чеський заклад освіти, навчання в якому є безкоштовним, якщо студенти навчаються чеською мовою. Також цього року у нас представлено два словацькі виші та наш постійний партнер – Польща. Наші львівські абітурієнти дуже здібні, тому багато закладів приїхали за них поборотися”, – додала Марія Кандиба.

Цього року на виставку також вперше приїхали представники Національного університету імені Тараса Шевченка. До того ж, до виставки приєднались харківські, запорізькі і київські виші.

Читати також:  У Латвії закрили виставку "Кримська весна"

На відкриття зібрались учні шкіл, які прагнуть визначитись зі своєю майбутньою професією та закладом вищої освіти.

“Ми стараємося готуватись до ЗНО, наполегливо вечорами все вчимо та засинаємо в книжках. Я думаю вступати на менеджмент чи маркетинг до аграрного університету. Вперше я дізналась про нього на виставці і його представники розповіли мені про їхнє навчання та допомогли визначитись”, – розповіла учениця десятого класу Соломія.

Виставка відбувається з 2015 року та вже третій рік поспіль, двічі на рік дає можливість львівським абітурієнтам детальніше познайомитись із особливостями освіти в Україні та Європі.

Читати також:  У Львові триває виставка про масові вбивства в Україні у 1930-40-х роках

 

Виставка відбується у Львівському палаці мистецтв в 23 листопада (11:00-17:00 год) та 24 листопада (11:00-16:00 год.).

З детальною програмою ви можете ознайомитись за посиланням.

Наталія Козак, Syla.news

564 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up