У керівника львівського осередку «Українського вибору» провели обшук

Прокуратура Львівської області провела санкціонований обшук у керівника місцевого осередку проросійської організації “Український вибір – право народу” Олега Ростовцева.

Обшук, що проводився спільно з поліцією та СБУ,  санкціонований судом у рамках кримінального розслідування за фактом розпалювання національної ворожнечі і ненависті, повідомляє на своїй сторінці у facebook громадська рада при УСБУ Львівщини.

Підставою для обшуку стала антиукраїнська діяльність “господина” Ростовцева, який, цитуємо “…на замовлення інформаційних агенцій Російської Федерації готує тенденційні статті антиукраїнського змісту”, – йдеться у повідомленні.

Як стверджують джерела представників громадської ради у правоохоронних структурах, висновок експертів однозначний – ознаки розпалювання міжнаціональної нетерпимості і ворожнечі у антиукраїнських статтях Ростовцева є.

Додається, що серед публікацій Ростовцева – “Гнилые корни русофобии в Украине. Ненависть к России: анализ и вывод журналиста Олега Ростовцева”, “За убийством Шеремета видны уши бандеровских “ослов”, “Победа Трампа – шок для украинских властей”.

“Результати обшуку підтверджують його авторство. Тому чекаємо на швидке завершення досудового розслідування, передачу матеріалів до суду та справедливого вироку – від двох до п’яти років позбавлення волі”, – зазначено у повідомленні.

Повідомляємо подробиці обшуку у еталонного представника "русского мира" Олега РостовцеваПрокуратура Львівської області…

Опубліковано Громадська Рада при УСБУ у Львівській області П'ятниця, 23 листопад 2018 р.

 

293 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up