Рада скасувала закон про "три посилки", але знизила митний ліміт на отримання

Рада скасувала закон про “три посилки”, але знизила митний ліміт на отримання

Верховна Рада України ухвалила закон про зниження порога безподаткових пересилань з €150 до €100 для одного одержувача-фізособи. При цьому норма про “три посилки” скасована. Законопроект підтримали 236 народних депутатів.

Цей законопроект передбачає з 2019 року стягнення податку на додану вартість (ПДВ) з ввезених товарів в Україну, вартість яких перевищує еквівалент €100.

При цьому зазначену норму пропонується застосовувати з перехідним періодом: з 1 січня по 30 червня 2019-го – для товарів сумарною вартістю в еквіваленті понад €150, після закінчення цього терміну – €100.

Податковими агентами визнаються оператори поштового зв’язку, експрес-перевізники. Саме вони мають нараховувати і сплачувати податкові зобов’язання в бюджет.

У 2016 році Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) запропонувала Мінфіну розглянути питання про зниження до €22 норм безподаткового ввезення посилок.

Як відомо, на початку року Верховна Рада прийняла так званий “закон про три посилки”, яким з 1 січня 2019 року обмежила безмитне ввезення товарів в Україну до трьох посилок на місяць вартістю €150. Також користувачам довелося б сплачувати ПДВ (20%), мито (10%) та акциз на окремі категорії товарів за четверту посилку в місяць.

Після цього низка поштових операторів України звернулися з проханням до президента ветувати вказаний закон.

 

 

 

Коментувати

280 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up