Рада скасувала закон про “три посилки”, але знизила митний ліміт на отримання

Верховна Рада України ухвалила закон про зниження порога безподаткових пересилань з €150 до €100 для одного одержувача-фізособи. При цьому норма про “три посилки” скасована. Законопроект підтримали 236 народних депутатів.

Цей законопроект передбачає з 2019 року стягнення податку на додану вартість (ПДВ) з ввезених товарів в Україну, вартість яких перевищує еквівалент €100.

При цьому зазначену норму пропонується застосовувати з перехідним періодом: з 1 січня по 30 червня 2019-го – для товарів сумарною вартістю в еквіваленті понад €150, після закінчення цього терміну – €100.

Податковими агентами визнаються оператори поштового зв’язку, експрес-перевізники. Саме вони мають нараховувати і сплачувати податкові зобов’язання в бюджет.

У 2016 році Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) запропонувала Мінфіну розглянути питання про зниження до €22 норм безподаткового ввезення посилок.

Як відомо, на початку року Верховна Рада прийняла так званий “закон про три посилки”, яким з 1 січня 2019 року обмежила безмитне ввезення товарів в Україну до трьох посилок на місяць вартістю €150. Також користувачам довелося б сплачувати ПДВ (20%), мито (10%) та акциз на окремі категорії товарів за четверту посилку в місяць.

Після цього низка поштових операторів України звернулися з проханням до президента ветувати вказаний закон.

 

 

 

348 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up