Порошенко підписав закони, що вимагали змінити власники автомобілів на єврономерах

Президент України підписав закони №8487 та №8488, що узаконюють ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з іноземною реєстрацією.

Про це Президент України Петро Порошенко повідомив сьогодні на своїй офіційній Facebook-сторінці.

Він також прокоментував підписання цих законів:

Це – непростий компроміс між державою та фактичними власниками авто. Між тими, хто вже прийняв як даність неминучість податків, і тими, хто лише отримав шанс стати сумлінним платником податків. І от щоби останні не мали жодного сумніву, що їхні гроші ідуть на добру справу, їх і вирішили в цільовий спосіб направити на допомогу пенсіонерам. Від Пенсійного фонду вимагатиму регулярно звітувати про обсяги коштів, отриманих від легалізації авто.

Власників закликаю у передбачений законом термін скористатися пільговим порядком розмитнення і утриматися від акцій протесту. Без податків не буває армії, без податків не буває доріг, без податків не буває освіти. І державу будують не президенти, не уряди, не депутати, а платники податків. Це має стати аксіомою, і підписання зазначених законів – крок у тому напрямку. Дякую усім за розуміння і здатність до компромісу.

Петро Порошенко також підкреслив, що всі кошти від розмитнення за новим законодавством, у повному обсязі направлять до Пенсійного фонду на покриття його дефіциту, на індексації пенсій, на виплати пені тим категоріям отримувачів, у яких мінімальні пенсії.

Читати також:  Порошенко провів переговори з президентом Польщі

Також додамо, що на оформлення нерозмитнених на момент набуття чинності законів авто дається 180 робочих днів. При цьому акцизний податок зменшується на 50% для авто, які будуть розмитнені протягом перших 90 днів після набуття законом чинності. В останні 90 днів “пільгового” періоду ставки стануть повними, але штрафи за порушення термінів перебування не накладатимуться.

Читати також:  Власники "євроблях" знову мітингують на вулицях Києва (фото, відео)

Законопроект № 8488 передбачає штрафи за порушення умов тимчасового ввезення та транзиту авто. Також в законі прописані штрафи за порушення терміну перебування нерозмитненого автомобіля з іноземною реєстрацією на території України – від 170 гривень до 170 тисяч гривень або конфіскації авто.

Додамо, 20 листопада власники автомобілів на іноземній реєстрації почали всеукраїнську масову акцію протесту.  У рамках безстрокової акції громадянської непокори: “За доступне авто!” було перекриття доріг, обмеження руху. 21 листопада Національна поліція попередила про плани розблокувати дороги. Відтак акцію призупинили.

Також 7 листопада вони провели акцію протесту в Києві. 8 листопада, Верховна Рада України підтримала новий закон про “євробляхи”, що передбачає ряд змін для їх власників. Про це більше у статті Syla.news.

465 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up