Любов до солодкого з дитинства може означати схильність до алкоголізму, – вчені

Європейські вчені дослідили зв’язок між зловживанням солодощами в дитинстві і пристрастю до алкоголю в дорослому віці.

Про це повідомляє УНІАН.

Під час дослідження вчені спостерігали за 16 тисячами добровольців у віці від 7 до 17 років з 8 країн Європи. Більшість з них були обстежені медиками, а їхніх батьків попросили відповісти на низку питань.

Зібрані дані проаналізувала Кірстен Мелінг з Університету Гетеборга. Вона дійшла висновку, що діти, які споживають багато солодкої і жирної їжі, у майбутньому частіше схильні до регулярного вживання алкоголю.
Це підтверджують і попередні експерименти на тваринах, які підтвердили прямий зв’язок між любов’ю до солодкого і алкоголем. Втім, неврологічний механізм, який стоїть за цим, виявити досі не вдалося.

Разом з тим, видання зауважує, що дослідження показало гостру необхідність підвищувати поінформованість про наслідки шкідливої дієти.

Нагадаємо, експерти виявили, що вживання кількох порцій алкоголю більше, ніж тричі на тиждень, збільшує ризик передчасної смерті на 20%.

Syla.news

306 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up