ЛМР VS перевізники. Місто не змогло домовитись із перевізниками щодо вартості проїзду в маршрутках

За результатами зустрічі представників мерії та асоціації перевізників так і не було визначеного нового тарифу на проїзд громадським транспортом. Серед причин – міська рада готова вести мову про коригування тарифу за умови безкоштовного перевезення пенсіонерів.

Повідомляє сайт ЛМР.

“Інші великі міста України відкоригували вартість проїзду після зростання вартості палива на 25%, бачимо що є дефіцит водіїв, оскільки вони їдуть на заробітки за кордон. І на сьогоднішній день перевізники, в тому числі і комунальне АТП-1, не мають можливості підняти заробітну плату водіям, щоб залучати більше водіїв на роботу. Тому зрозуміло, що ми повинні забезпечити комфортні і стабільні умови праці для водіїв, щоб вони залишалися в нас працювати”, – сказав заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий.

Він додав, що міська рада вже запустили процес розгляду пропозиції про підвищення тарифу. Остаточне рішення буде прийняте після того, як перевізники погодяться на умови міста.

Також він зазначив, що громадські слухання щодо тарифу вже оголошені, вони відбудуться 26 листопада, о 18.30 у великій сесійні залі.

Як повідомляли, управління транспорту Львівської міськради розробило проект рішення, який передбачає підняття вартості проїзду у міських автобусах до 8 гривень. Однак згодом у мерії пояснили, що не мають наміру його ухвалювати.

Нагадаємо, перевізники вважають економічно обґрунтованим тариф у розмірі 9 грн. Водночас у міській раді запевняють, що проїзд у маршрутках Львова після коригування коштуватиме не більше 8 грн.

Раніше повідомлялося, що приватні перевізники повідомили міській раді про потребу підвищити ціну на проїзд у міському транспорті до 8 гривень. У Ратуші заявили, що проти підвищення ціни.

Syla.news

 

 

 

270 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up