Як обрати професію та де її здобути? У Львові стартує VIІ Міжнародна виставка «Вища освіта — 2018»

23-24 листопада 2018 року у  Львові відбудеться VIІ Міжнародна виставка  «Вища освіта — 2018».  Це унікальна спеціалізована виставка українських та закордонних вищих навчальних закладів на теренах Західної України.

Про це повідомляють організатори виставки.

Цьогоріч участь у виставці візьмуть близько 30-ти вишів різнопрофільних спеціальностей з України та з-за кордону. Серед них – українські заклади вищої освіти (ЗВО): Національний фармацевтичний університет, Львівський державний університет внутрішніх справ, Харківський національний університет повітряних сил імені Івана Кожедуба, Українсько-американський університет Конкордія та інші.

“Виставку організовують для учнів-старшокласників, батьків, абітурієнтів, студентів та всіх, хто хоче вчитись та розвиватись!”, – стверджують організатори.

Серед закордонних навчальний закладів –  Університет Марії Кюрі-Склодовської, Лодзький університет, Західночеський університет, Проект «Тераз Вроцлав» (об’єднує сім державних та приватних ЗВО Вроцлава),  громадська організація «Словацько-українське культурно-освітнє товариство» та інші.

Програма виставки пропонує відвідувачам різноманітні освітні заходи. Так, 23 листопада відбудеться:

–          семінар від Львівського міського центру зайнятості (ЛМЦЗ), пiд час якого старшокласники зможуть пройти профорiєнтаційне тестування

–          презентація освітніх програм Словацької республіки

–          презентації освітніх можливостей від освітньої організації «Teraz Wrozlaw» (Польща)

–          семінар для професорсько-викладацького складу вишів про умови забезпечення високого рівня якості вищої освіти

–          майстер-клас з підготовки до кембриджських іспитів

Виставка проходитиме у Львівському палаці мистецтв у Львові та працюватиме в п’ятницю 11.00-17.00 год та у суботу о 11.00-16.00 год.

Детальніша програма виставки

Додаткову інформацію про шукайте на сайті: http://educenter.com.ua/ua/

Syla.news 

458 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up