В Дрогобичі обмежили використання поліетиленових пакетів

Виконавчий комітет Дрогобицької міської ради у вівторок, 20 листопада, прийняв рішення щодо обмеження використання поліетиленових пакетів у торгівельних мережах міста.

Про це повідомляє відділ економіки Дрогобицької міської ради.

Так, надавачам послуг у сфері торгівлі і послуг міська влада рекомендує пропонувати покупцям альтернативу. А саме – біологічні полімерні чи паперові пакети, багаторазові торбини тощо.

«Поліетиленове упакування — це одне з найнебезпечніших відходів у всьому світі. Період їх розкладу становить сотні років і завдає надзвичайної шкоди навколишньому середовищу. У багатьох країнах світу повністю відмовились від поліетиленового упакування і запровадження заходів, зазначених у рішенні, виконкому у Дрогобичі стане одним із кроків до того, як покращити екологічну ситуацію у нашому місті»,— прокоментував міський голова Дрогобича Тарас Кучма.

Також міський очільник додав, що зараз налагоджується робота з виробником, який спеціалізується на виготовлення біополімерних пакетів, щоб власникам торгівельних закладів було простіше відмовитись від поліетиленового упакування, одразу маючи альтернативу.

Нагадаємо, раніше від поліетиленового упакування відмовились у Львові та у Славській ОТГ.

Наразі 33 країни світу, серед яких Франція, Італія, Румунія, Монголія, Кенія, Мадагаскар заборонили використання пластикових пакетів, ще 53 країни ввели часткову заборону або податок на пакети.

Комітет Європарламенту з навколишнього середовища взагалі проголосував за заборону в Євросоюзі з 2021 року використання одноразових пластикових виробів.

308 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up