Українські електричні сміттєвози обслуговуватимуть міста у Євросоюзі

Першу українську повністю електричну вантажівку, виготовлену для данської компанії, представила корпорація «Богдан» у цеху луцького дочірнього підприємства «Автоскладальний завод №1».

Про це повідомила прес-служба корпорації «Богдан».

Електровантажівка ERCV27 призначена для механізованого завантаження твердих побутових відходів. Вона працюватиме у містах Європейського Союзу. Вироблена в Україні електромашина отримала схвальні відгуки у замовника – Banke Electromotive. Після завершення сертифікації у Данії розпочнеться її серійний випуск у рамках масштабного контракту з європейською компанією.

Вантажівка відповідає сучасним технічним стандартам і виготовлена згідно з європейськими екологічними нормами.

Читати також:  На будівництво вузькоколійкі між Україною та Польщею немає коштів - експерт

У корпорації наголошують, що екологічний транспорт – перспективна для України ніша, яку на теренах держави першим зайняв саме «Богдан». Українська компанія бачить перспективи у виробництві електричного спеціального транспорту для країн ЄС, які наразі проявляють чималий попит на таку екологічну техніку. У перспективі електромашинами можуть зацікавитися і українські міста, для яких питання екологічності транспорту стане визначальним.

Водночас в українській корпорації звертають увагу, що Україна поки що не виявляє значного інтересу до подібної техніки, яка в усьому світі замінює застарілі машини, що псують довкілля.

Спецмашина ERCV27 здатна розвивати швидкість до 80 км/год. Запас ходу без підзарядки тягових батарей при повній допустимій масі становить 220 км, а термін їх експлуатації сягає 12 років. Вантажівка обладнана комбінованою вентиляцією, водяними опалювачами, системою відеонагляду та кондиціонером.

Читати також:  Бельгійський суд звільнив Пучдемона і його соратників

Додамо, що один з німецьких виробників автомобілів повністю відмовився від виготовлення автівок на дизельних двигунах.

320 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up