У Львові щоночі працює техніка, задіяна до прибирання міста взимку

Комунальні служби і техніка, які задіяні для прибирання міста в зимовий період, щоночі працюють в черговому режимі: прибирають і посипають тротуари, вулиці і головні магістралі та підйоми.

Про це розповіла директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Усі комунальні служби розпорядженням міського голови Львова переведені на зимовий режим роботи. Відповідно, в кожному районі є чергова техніка, яка може бути задіяна до прибирання від снігу. Щоночі здійснюють об’їзд території і, за необхідності, прибирають вулиці і тротуари від снігу, посипають головні магістралі й підйоми. Зокрема минулої ночі по районах чергували 34 одиниці техніки, для посипання доріг і тротуарів було використано 26 мпіскосуміші”, — повідомила Ірина Маруняк.

З її слів, у такому ж режимі працюватимуть усі служби і техніка цієї ночі: чергуватимуть працівники ШРП, техніка, щоб оперативно прибрати місто і забезпечити проїзд для автомобілів і прохід для пішоходів

Нагадаємо, загальна кількість техніки, яка буде задіяна для прибирання міста в зимовий період, становить 135 одиниць. Для посипання доріг і тротуарів буде використано піскосуміш та сіль, а в Галицькому районі, як експеримент, — реагент — бішофіт і кальцій-хлорид.

Syla.news

296 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up