Представники ЄС оцінили реформи в Україні позитивно

Вчора відбулась зустріч віце-прем’єр-міністрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України з з групою послів держав-членів ЄС, що опікуються питаннями Східного партнерства.

Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

На зустрічі дипломати Євросоюзу схвально оцінили процес реформи в Україні.

“Попри війну та безпекові виклики, Україна демонструє значний прогрес у здійсненні реформ. Маю надію, що виборчий період не вплине на темп розпочатих реформ”, – зазначив Посол з особливих доручень з питань Східного партнерства Федерального міністерства Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії Томас Бухсбаум.

“Я вдячна за високу оцінку нашої роботи і переконана, що більший успіх ще попереду. Ми віримо в те, що робимо, і нині це спільний результат злагодженої роботи Президента, Уряду, Парламенту, бізнесу та громадянського суспільства. Маючи позитивний досвід формату «міністерства ЄС + 3» з питань торгівлі, на майбутнє можемо застосувати його і в інших сферах нашої співпраці, зокрема, це стосується цифрового ринку, енергетики, митної сфери. Неформальні Ради ЄС з галузевої співпраці – це додаткова платформа для ефективного діалогу між нами, і такий формат був би позитивним для усіх сторін”, – підкреслила Віце-прем’єр-міністр питань європейської та євроатлантичної інтеграції УкраїниІванна Климпуш-Цинцадзе.

Також сторони обговорили майбутні формати співпраці у рамках Східного партнерства, процес імплементації Угоди про асоціацію Україна-ЄС, питання підготовки до засідання Ради асоціації, гендерну політику України, секторальну співпрацю України з Європейським Союзом, зокрема, інтеграцію до енергетичного та цифрового ринку ЄС, поглиблення співпраці у сфері митниці, юстиції, свободи та безпеки; оцінили стан реалізації 20 ключових завдань до 2020 р. та поділилися планами щодо відзначення 10-ї річниці заснування ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Додамо, що торік у Європарламенті створили “Східне партнерство Плюс” для країн, у яких є угоди про асоціацію, з можливістю подальшої участі в різних союзах. Серед таких є і Україна. Додамо, що Швеція закликала пришвидшити реформи в Україні. Торік ЄС рекомендував прискорити реформи: у союзі відзначили прогрес у сфері енергетики, охорони здоров’я та децентралізації, але наголосили на браку поступу в боротьбі з корупцією.

247 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up