На початку вулиці Володимира Великого самовільно вирізали дерева

На вулиці Володимира Великого, 2А самовільно вирізали зелені насадження вартість яких оцінили у понад дев’ять тисяч грн.

 Про це повідомила Державна екологічна інспекція у Львівській області.

“Державною екологічною інспекцією у Львівській області під час проведення держконтролю у місті Львові по вулиці Володимира Великого, 2А виявлено самовільну зрізку зелених насаджень. Розмір збитків, завданих довкіллю становлять 9095 гривень”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що порушника природоохоронного законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 153 КУпАП та виставлено претензію на добровільне відшкодування збитків.

Читати також:  Для виявлення незаконних рубок ялинок на Львівщині утворять мобільні групи

У коментарі Syla.news в ЛКП “Вулецьке”, якому підпорядковується ця ділянка вулиці, розповіли, що про інцидент їм нічого не відомо, тому що ДЕІ нерегулярно інформує їх про подібні правопорушення.

У самій же ДЕІ ситуацію не прокоментували, відтак хто ініціював зрізку дерев і поніс покарання, а також про які масштаби насаджень йдеться наразі невідомо.

Читати також:  На Самбірщині незаконно зрубали дуби, – завдано збитків на майже 300 тисяч гривень

Нагадаємо, на початку листопада на Сихові вандали знищили 32 дерева.

Наталія Козак, Syla.news

324 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up