Львову і ряду великих міст дали “зелене світло” на децентралізацію

26 міст обласного значення мають можливість заснувати об’єднані територіальні громади.

Про це повідомила прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України.

В Україні розпочався процес приєднання територіальних громад до міст обласного значення в тому числі, і до обласних центрів, що мають можливість стати об’єднаними територіальними громадами. Це нові можливості для розвитку — посилити людський ресурс громад, розвинути інфраструктуру. Про це вчор на засіданні Уряду повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко. Він перерахував ці міста:

“Це, Хмільник, Добропілля, Костянтинівка, Маріуполь, Мирноград, Покровськ, Новогродівка, Селидове (Донецька обл.), Бердичів, Коростень, Малин, Новоград-Волинський, Бердянськ, Коломия, Львів, Червоноград, Тернопіль, Бережани, Куп’янськ, Лозова, Славута, Старокостянтинів, Кам’янець-Подільський, Хмельницький, Чернівці. Житомир вже став першим обласним центром, який створив ОТГ. Всіх вітаю!”

Додамо, що торік Євросоюз відзначив прогрес у реалізації реформи місцевого самоврядування (децентралізації) в Україні.

242 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up